Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
131.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, cihaz elime ulaştı test amaçlı iş yerinde eve rota ayarladım. Güzergah açıklama ve detaylandırmalar çok iyi. Rotadan çıkınca bir kaç saniye içinde yeni rota hesaplaması da hoşuma gitti. Cihaz baya bir hızlı. Arayüzü de kolay geldi bana. Şimdi naviextras dan gerekli programı indirip güncellemelerini yapıyorum, kendi kendine bazı şeyler inidiriyor. Harita güncellemelerini de bu naviextras toolbox programından mı yapıyoruz?

Diğer özelliklerini henüz test etmedim.
  • Hayırlı olsun. Evet, her türlü güncelleme yapılmış olacaktır yaptığınız işlem sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nokia nın navigasyonona en yakın hangi cihaz var. Nokia 701 i navigasyon niyetine tutuyorum da :)

• Navitech VR-761T Primo 7" Navigasyon dün elime gecti.Satıcı 15 saat boyunca laptoptan ilk şarj yapılacak dedi.Lakin 2 saat sonra pc uyuma moduna girince şarjı sıfırdan baslattım 17 saat oldu kırmızı yerine sarı yanıyor hala yeşil(Doldu) renge ulaşamadı.Arada baslat düğmesi ile açmaya calıştım acılmıyor.Birisi araba hareket halindeyken açılır demiş bana mantıksız geldi evde otururkende açılması gerekir diye düşünüyorum.Menülere bakamadım acılmadığı için sıfır paketti satıcıyada onay vermedim henüz geri iadesi zor olur diye düşündüm.
    Kılavuzunda işe yarar pek birşey göremedim.Bu kaç saatte dolacak ve ekranı açabileceğim.Cevapı özel mesajdanda alabilirsem sevinirim.Teşekkürler.
    Bu arada yandex ve tomtom uygulaması kullandım akıllı telefonda bunun dışında deneyimim yok
  • iyi günler, aracıma navitech nx-201y navigasyon ve mutimedia sistemi taktırdım. SD kart içinde igo8 tabanlı navitech navigasyon programı var bu programı igo primo ile değiştirebilirmiyim. Ben bir kaç program denedim olmadı. sys dosyasındanmı anlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum. SD karttaki igo8 programının sys dosyası şu şekilde;

[device]
    sdcard_name="Storage Card"
    type = "delconx206y"

[project]
    name = "navitech"

[tmc]
    init_on_startup=0
  • sahipfbb S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

SD Kart içerisinde lisansınız hangi yazılıma tanımlanmışsa o'nu kullanabiliyorsunuz. sys.txt ile olacak bir iş değil (legal olarak) ancak illegal yollar da mümkün tabii.

Neden Primo kullanmak istiyorsunuz? Bence hala iGO8 en iyi navigasyon yazılımıdır üzerine bu kadar sürüm çıkmış/çıkarılmış olsa da...

Eğer ısrarlı olmayı düşünüyorsanız; cihazı aldığınız yere başvurun, çünkü cihaz çözünürlüğüne uygun data dosyası olmazsa çalışmasının imkanı yoktur.

Saygılar
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Slm.lar.navitech navigasyon almayi düşünüyorum. Hangisini modeli tavsiye edersiniz.ozellikli bir cihaz olsun isterim ama en onemlisi tabiki navigasyonun iyi olmasi.En gelismis navitech navigasyon hangi modeldir.siz hangisini tavsiye edersiniz.birde 7 inc tv li model var bu modeli de degerlendirirmisiniz. Bu modelde beni cezbeden geri vites kamerasi baglaniyor demis bir arkadas.gercekten bağlanıyor mu.7 inc olandan daha iyi bir model varmi.kisacasi yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim.

• Selamlar,

Siz bana hitaben yazmışsınız ancak;
    - Ben Firma Elemanı değilim, cihazları web sitelerinde ne açıkladılarsa o değerlerle inceleyebiliyorum sizin gibi.
    - Model tavsiyesi yapamam, tavsiye ettiğim cihazları incelerseniz hep satın alıp kullandığım cihazlardır.
    - TV'li modelleri hiç kullanmadım; öneremem veya eleştiremem. Ancak bildiğimhareket halindeyken pek verimli kullanılamadıklarıdır.

Navitech (Delco) kaliteli bir firmadır; her ürününü gözü kapalı alır kullanırım, 4 cihazlarını aldım kullandım/kullanıyorum da.
    Siz bütçeniz doğrultusunda bşr model tercih edebilirsiniz kendi web sayfalarına bakarak.
    NAVITECH (Delco)

Bir model belirleyin üzerinde olumlu,olumsuz konuşalım daha sonra; hem cihaza sahip arkadaşlar da kullanım tecrübelerini paylaşırlar daha olumlu olur.

Bu şekildeki sorunuz çok genel olmuş, plajda bir pet şişeyi bulup göstermemi istemişsiniz

Saygılar.

• Daha önce igo primo kullandığım için alışkanlıktan primo programı kurmak istemiştim igo8 ede alışıyor sayılırım. sn: ekostu@mynet.com "ben hyundai era aracıma navitech nx-201y modelini taktırdım 6.2" ekranı var video- müzik-radyo- vs gayet iyi navigasyonda çok hızlı, geri kamerasıda güzel tavsiye ederim.
  • iGO8 En iyi Navigasyon yazılımı seçilmiş bir uygulamadır; Primo'ya bakıyorum, Amigo'nun geliştirilmiş bir sürümü olmaktan ileri gidemeyen, elle tutulur bir başarısı da yok.

Benim gözümde halen iGO8 bir numara

Primo'ya neden bu kadar talep var, neden aranıyor; üzerinde oynanmaya müsait WinCE yapısı ile illegalcilerin populer tercihi.
  • sahipfbb S kullanıcısına yanıt
    Benim arac palio sanirim portatif bir navigasyon bakacagim.sizin navigasyon un ozellikleri cok iyiymis gercekten

• Herşeyin ilacı kılavuzunda yazıyor.Ama ilk kullanımda reset etmeyeyim dedim mecbur kaldım ve reset butonunu kullandım navigasyon o zaman açıldı.2 gündür sorun yok.Navigasyonla 750 km yaptım.Güneydoğuyu turladım:) Tek sorunum mp4 kliplerim var düşük çözünürlüklü onları görmüyor.HD klip yükleyeceğim bakalım nasıl olacak olmadı klite codec türü bişi denerim:)
    Yol tarifi süper kestirme yollardan hedefe ulaşıyorum.Yol seçimi yapmıyorum sadece paralı geçişler olursa orayı kullan diyorum.Çoğu forumlarda yazanlar sanırım kullanmayı bilmiyor****leri hatasız okuyor.Hatta telefonla eşleştirdim gelen giden aramaları artık bir elimde dreksiyon bir elimde cep telefonu gibi medeniyet dışı halde kullanmıyorum:) Burada ceple konuşurken araba sür yakalan ceza yersin bunun önüne geçmiş olduk.
    Toolboxunu sitesinden indirdim güncellemeleri aldım.TV olayına sıcak bakmıyorum TV Siz 712-713 modelleri vardı nettende mağazadanda bulamadım mecburen 761T aldım.
    Birde 5+1 taktımmı canavar gbi diskotek olur alfam:)
    Kısacası Navitech VR-761 T Primo 7 inç TV'li VR Navigasyon tam istediğim gibi bir aletmiş.Darısı sizlere

• MP4 ve MP3 dosyalarını hangi klasöre kaydedileceğini de nette arayıp buldum ve çözdüm:)

Alttaki paragraf Fordclup sitesinden alıntıdır.

NNG'nin de içinde bulunduğu TFAT sürücüsünde yeni klasör oluşturun, burası dahili hafızadır.
    Adı Türkçe karakter içermese daha iyi olur, "Music" olabilir mesela. Şarkılarınızı bu klasöre kopyalayın
    Sonra navigasyonun ana ekranından Müzik sekmesine girin, Play tuşunun sağında kalan son tuşa basın, Playlist'e geçersiniz.
    Sol kısımdan ResidentFlash'a çift tıklayın, TFAT sürücüsünü seçmiş oluyorsunuz zaten.
    İçinde oluşturduğunuz klasörü göreceksiniz.
    İçine girip soldan istediğiniz şarkıları seçin ve yeşil ok tuşuna basıp çalma listenize ekleyin.
    En üst sağdaki "geri dön" tuşuna basıp, mp3 çalara geri dönüp şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

• Bir sorum olacaktı. Cihazım VR-532W. Şimdi telefonu Bluetooth üzerinden cihaza bağlıyorum. Arama vs yapabiliyorum. Peki cihaza bluetooth üzerinden anlık olarak şarkı aktarıp onu da FM Transmitter ile rodyadan dinleyebilir miyim? Yoksa tek çözüm şarkıyı cihaza ya da karta atıp oradan FM Transmitter ile dinlemek mi?
  • Bugün navitech vr-532 primo elime geçti . Bütün ayarları güzel ama ses tanıma özelliğini çalıştıramadım. Komutu söylüyorum sesinizi duyamadım tekrar söyleyiniz diye cevap veriyor.Sanırım ses algılayıcısı çalışmıyor.Çünkü üst solda ses seviyesi hiç hareket etmiyor.Testleri seyrettim adresi söylerken sol üstte hareket oluyor.
  • merhabalar
    Navitech NX-201Y multimedya almayı düşünüyorumhttp://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otdelnx201y&categoryId=60001687 ürün hakkında yorum yapar mısınız? acillll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dethadams -- 21 Temmuz 2014; 3:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefe

Bugün navitech vr-532 primo elime geçti . Bütün ayarları güzel ama ses tanıma özelliğini çalıştıramadım. Komutu söylüyorum sesinizi duyamadım tekrar söyleyiniz diye cevap veriyor.Sanırım ses algılayıcısı çalışmıyor.Çünkü üst solda ses seviyesi hiç hareket etmiyor.Testleri seyrettim adresi söylerken sol üstte hareket oluyor.

Bendede aynı sorun var,2 gün önce hepsiburada'dan Navitech VR-M552, 5’’ Speak & Go Navigasyon Cihazı aldım ses komutlarının hiçbirini tanımıyor.Aynı şekilde üst sol ses seviyesi hiç hareket etmiyor.Acaba bilmediğimiz bir ayarı filan mı var yoksa cihazlar arızalımı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reis060

quote:

Orijinalden alıntı: mefe

Bugün navitech vr-532 primo elime geçti . Bütün ayarları güzel ama ses tanıma özelliğini çalıştıramadım. Komutu söylüyorum sesinizi duyamadım tekrar söyleyiniz diye cevap veriyor.Sanırım ses algılayıcısı çalışmıyor.Çünkü üst solda ses seviyesi hiç hareket etmiyor.Testleri seyrettim adresi söylerken sol üstte hareket oluyor.

Bendede aynı sorun var,2 gün önce hepsiburada'dan Navitech VR-M552, 5’’ Speak & Go Navigasyon Cihazı aldım ses komutlarının hiçbirini tanımıyor.Aynı şekilde üst sol ses seviyesi hiç hareket etmiyor.Acaba bilmediğimiz bir ayarı filan mı var yoksa cihazlar arızalımı ...

arkadaşlar bende Navitech VR-M552, 5’’ Speak & Go Navigasyon Cihazı almak istiyorum tavsiye edermisiniz ayrıca bu cihaza kaç gb hafıza kartı almam lazım ve özelliği nasıl olmalı

• Navitech vr-761t navigasyon cihazı aldım. Cihazın yan tarafındaki usb girişine flash bellek takıp, bu bellek içindeki film, müzik, resimleri oynatabilir miyim?
  • arkadaşlar bu navigasyonlar kaç gb kadar hafıza kartı destekler acaba ve nasıl olmalı class 4filan dior class 10 sıkıntı olurmu mesela 16 gb
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.