Şimdi Ara

NBA...Alley-Oop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NBA'de seyir zevki denilince belki ilk olarak akla gelen hareketlerden biridir Alley-Oop.Sizce bu hareketi tamamkayan en iyi oyuncu yada oyuncular kim???
    Bence;

1-Kenyon Martin

2-Desmond Mason

3-Vince Carter

4-LeBron James

5-Jason Richardson

• houstan da oynarlarken mobley ve steve francis(insallah dogru yazdim)
  • doğru yazdın
    bence lee james neden genc atik ve ellerine ve bleklerine cok hakim bide jampleri cok iii
    quote:

Orjinalden alıntı: alez

houstan da oynarlarken mobley ve steve francis(insallah dogru yazdim)
  • Stromile Swift

Amare Stoudamire

Josh Smith

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 14 Kasım 2005, 15:07:05 >
  • stromile swift
  • bence teyşawn prince baya iyi tamamlıyo estetik olmasa da benim favorilerimden.
  • jason kidd in beslediği vince carter ve richard jeffersen bence en iyileri.Birde nashin yücelttiği amare var
  • dostum bu da sorumu nba de boykins hariç (bide avrupalı birkaç mal )herkes yapabiliyor bu hareketi
  • yapar valla

bence son zamanlar da en iyiler arasında josh smith var bi de bu sezon fırtına gibi oynayan j.richardson maşallah nerdeyse her maç topten lik hareketler

bkz :http://forum.donanimhaber.com/m_4710824/tm.htm
  • VINCE CARTER
  • BENCE
    1-T-MAC
    2-LEBON
  • stromile swift,j-rich,k-mart,amare,josh smith...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogü

dostum bu da sorumu nba de boykins hariç (bide avrupalı birkaç mal )herkes yapabiliyor bu hareketi

Doğruluğundan emin değilim ama nba de smaç basamayan tek oyuncu Dan Dickau diye duymuştum. Ayrıca arkadaş en iyi bitiricileri sormuş. alley-oop u bi yao nun bitirmesi var bi t-mac in yada josh smith in. Aradaki farkı anlamışındır sanırım
  • bence vince carter zaten kariyeri boyunca sadece bir iki alley-opp kaçırmışlığı var
  • gardaşş vincecarter adam yukselıor topu alıyor aldıkdan snra tam deermen cevırıp basıor adam bu anca kesıor adam bebekken kreşe ip atlayarak gdermiş
  • jason richardson,josh smith,tyrus thomas
  • Bence Vince Carter. Adam topu inanılmaz sert vuruyor potaya bu da ayrı bir estetik katıyor bence.
  • şu anketi poll çevirsene yüzdelik olarak görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^7pMş^

gardaşş vincecarter adam yukselıor topu alıyor aldıkdan snra tam deermen cevırıp basıor adam bu anca kesıor adam bebekken kreşe ip atlayarak gdermiş

Türkçe öğrenmen dileğiyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.