Şimdi Ara

+ nedir? Nasıl basılır :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi benim aklıma 2 (diim daha fazla çıkarsa karışmam) soru war. bu silahlara nası + basacaz biraz forumu araştırdım ama anlayabildiimi söleyemem sağdan soldan elixirle basılır die duydum ama elixir zaten silahtan pahalı misal elimde 21 lvl bow var. bunu +2 yapmak istiom nası yapacam anlatabilirmsiniz.

• arkadasım sen ciddimisn 1564 mesajın var heralde siteyi yalayıp yutmusundur ama + basmayı bilmion keske arastırsaydın ama madem tembellik yaptın anlatayım +2yi sormusun daha demin glavieme bastım +2 ilk once silahımızı 2adet elixirimizi ve 1adet sans iksirimizi alıoruz sora y tusuna basıoruz orda gorduun kutucuga silahımız koyuoruz yanına bi kutu daha acılcak orayda elixiri koy fuse de ve +1 silahın var +1de sans iksirine gerek olmuo ama 2. +basınıda silahın yanmaması için gerekio 2.+da aynı seyi tekrarlıoruz elixir koyduun kutunun yanında bi kutu daha acılıo orayada sans iksirini koy va fuse de +2 silahın var ok umarım yardımcı olabilmişimdir
  • 21 bowa sakın + basma harcadığın paraya değmicektir.İlk levellerde elixir kullanmanı önermem.
  • walla 21 bow a +3 basacana o elixirleri sat hazır satın al
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigturk_tr

arkadasım sen ciddimisn 1564 mesajın var heralde siteyi yalayıp yutmusundur ama + basmayı bilmion keske arastırsaydın ama madem tembellik yaptın anlatayım +2yi sormusun daha demin glavieme bastım +2 ilk once silahımızı 2adet elixirimizi ve 1adet sans iksirimizi alıoruz sora y tusuna basıoruz orda gorduun kutucuga silahımız koyuoruz yanına bi kutu daha acılcak orayda elixiri koy fuse de ve +1 silahın var +1de sans iksirine gerek olmuo ama 2. +basınıda silahın yanmaması için gerekio 2.+da aynı seyi tekrarlıoruz elixir koyduun kutunun yanında bi kutu daha acılıo orayada sans iksirini koy va fuse de +2 silahın var ok umarım yardımcı olabilmişimdir

o 1564 Post KO Bölümünde SRO ya yeni qeçtim ..

• @nisako +1 gereksiz olur
  • o levellerde silaha para harcamak akıl karı olmaz ha tabi 16 sox bow değilse tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.