Şimdi Ara

.Net Bilgisayar Programcısıyım, İş arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C# programlama dili ile windows ve web uygulamaları geliştirebiliyorum.

Bitirmiş olduğum windows uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar MsSql ve MySql veritabanı etkileşimli uygulamalardır.

ASP.NET Web Form kodlama yapabiliyorum. CSS bilgim var. Ajax Toolkit ve jQuery biliyorum.
    Orta seviye ; Flash, Photoshop, Dreamweaver, 3DS Max (Vray Render), illustrator, Luxology Modo, Autocad, Gimp, Ubuntu bilgim var.

Entity Framework kullanabiliyorum. MVC ve PHP ile geliştirdiğim bir proje yok, MVC öğrenmeye çalışıyorum. Orta düzeyde PHP bilgim var

Kullanabildiğim veritabanları: MsSql, MySql, Access

Litaratürü takip edecek düzeyde ingilizcem var.

İstanbul-Avrupa Yakasında haftasonları mesai olmayan, tam zamanlı çalışabileceğim yazılım işi arıyorum.

Bilgisayar Programcılığı Mezunu ve Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf terkim.

• MVC mobil ogren mobil wep yaparsın digeri ayağa düştü istersen app. a başla para burda artık, masa ustu olucek zaman icinde.
  • işallah hayırlı bir iş bulursun. sadece merak ettim cevaplamayabilirsin neden bilgisayar muhendisliği gibi bir bölümü 3. sınıfta terk ettin ?
  • Kaygerya pm attım
  • C# ve .NET iyi biliyorsan

MonoTouch ile iOS ve Androide ugyulama yazabilirsin. ($399)
    http://xamarin.com/monotouch

Paraya para demezzsin cifte platformda, gerek yok ise girmeye bu devirde 3 kurus maasa.
  • Xamarin bilen eleman arayan ilanlarda görüyordum. Mobile konusunda çok geri kaldım.
  • Bence bu devirde işe girmeye gerek yok.

Freelance iş yap. Sigortanıda kendin yatır. Şirkette hem kod yazacaksın, hemde kazanan şirket sahibi olacak, senin sırtından para kazanacak.
    1 ayda 2 iş bitirsen sana hayli hayli yetiyorsa, firmada 4-5 iş bitirmeni isterler :) Hakettiğin maaşıda alamazsın.

En güzeli freelance
  • Özelden mesaj attım bakar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milyem -- 4 Ekim 2012; 16:03:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.