Şimdi Ara

net hızı ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • net hızımın silkroad için gerekli olan minimum kaç bit olması gerekiyor acaba???? şu anda ttnetdeyim uydu nete geçeceğimden dolayı tarife seçmem lazım

• Valla ben 1mbps kullanıyorum ama 8mpbsye geçmeyi düşünüyorum aslında çünkü bu internet hızıyla video izlerken film falan indirirken sroda lag falan yaratıyor, imkanın varsa yüksek hızda bir bağlantı kullan derim.
  • saol kardeş :)
  • Hizi sorun etme kotasizsa rahat edersin
  • Kaç client açtığına bağlı.1mb net ile 8 client açtığını düşünürsek sürekli DC ve lag sorunu yaşarsın. bana göre 8 client için ideal hız 10 mb üzeridir oynanabilirlik açısından. Ama tek client içinse 8 mb seç nette dolaşırkende rahatca dolaşırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Kaç client açtığına bağlı.1mb net ile 8 client açtığını düşünürsek sürekli DC ve lag sorunu yaşarsın. bana göre 8 client için ideal hız 10 mb üzeridir oynanabilirlik açısından. Ama tek client içinse 8 mb seç nette dolaşırkende rahatca dolaşırsın.

Ben katılmıyorum, vodafone cepnet paketi ile 100kbps yani 10-14kb arasında download gibi bir sınırlama ile 8 char açıyordum ve kolay kolay dc yemiyorlardı. TTnet'de video falan izlerken DC problemiyle karşılaşıyorsun işte o zaman 1mb değilde 10mb kullansan hem video izlerken sorun çıkmıuyor hemde DC yemiyorsun... Tabi discconnect'i joymax server değilde bizim altyapıdan kaynaklandığını düşünüyorsak bu geçerli :)

Şanslıysan sizin bölgeye dağıtım yapan ttnet server'ine yakınsındır ve ping değerin 5-10ms civarlarındadır :)

• ilginizden dolayı teşşekkürler arkdaşlar ama kötü haber biizm buraya uydu netin gelmemiş olması yani zoraki ttnete devam :
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.