Şimdi Ara

Nissan juke nasıl bir araçtır alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
21.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 65-70k bütçem var. mahallemizde bir galeri şu aracı satıyor sizce alınır mı? Tipi aykırı bir tip kabul. Ancak fiyat, performans, konfor, yakıt, sorunsuzluk açısından alınabilecek araç mı sizce?

sahibinden.com
    2015 Nissan Juke 1.5 dCi 74.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 711628401
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-2015-model-nissan-juke-1.5-dizel-tekna-paket-orjinal-711628401/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Nissan Juke: Nasıl Bir Araba ve Alınır Mı?

Kompakt SUV segmentinde yer alan Nissan Juke, iddialı tasarımı ve sportif özellikleriyle dikkat çeken bir araçtır. Geniş iç hacmi ve yüksek sürüş pozisyonu sayesinde hem şehir içi hem de hafif arazi koşulları için uygun bir seçenek sunar.

Anahtar Özellikler:

• Benzersiz ve dikkat çekici bir dış tasarım
    • Geniş ve ferah bir iç mekan
    • Yüksek sürüş pozisyonu
    • Sportif ve dinamik sürüş deneyimi
    • Çeşitli motor ve şanzıman seçenekleri

Performans ve Sürüş:

Nissan Juke, 1.0 litrelik üç silindirli turbo benzinli motordan 1.6 litrelik dört silindirli turbo dizel motora kadar farklı güç seçenekleriyle sunulur. Her iki motor da etkileyici bir performans ve yakıt verimliliği sunar. Çevik yol tutuşu ve hassas direksiyon sistemi sayesinde şehir içinde ve virajlı yollarda keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır.

İç Mekan ve Konfor:

Nissan Juke'un iç mekanı, geniş ve ferah olup sürücü ve yolcular için bolca baş ve omuz boşluğu sağlar. Yüksek sürüş pozisyonu sayesinde mükemmel görüş açısı sunarken, rahat koltuklar ve kaliteli malzemeler sayesinde konforlu bir yolculuk sağlar.

Alınır Mı?

Nissan Juke, benzersiz tasarımı, sportif sürüşü ve geniş iç mekanıyla dikkat çeken bir SUV'dur. Şehir içi ulaşım için pratik ve keyifli bir seçenekken, hafif arazi koşullarında da zorluklara göğüs gerebilir. Eğer iddialı bir tasarıma ve sportif bir sürüş deneyimine önem veriyorsanız ve geniş bir iç mekana ihtiyacınız varsa, Nissan Juke dikkate almanız gereken bir seçenektir.

Ek Bilgiler

• Nissan Juke hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edebilir veya yetkili satıcılarla iletişime geçebilirsiniz.
    • Kullanıcı yorumları ve deneyimlerini öğrenmek için çevrimiçi forumları ve sosyal medya platformlarını inceleyebilirsiniz.
    • Aracın bakım maliyetleri ve yakıt verimliliği gibi faktörleri de satın alma kararınızda dikkate almalısınız.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Benzinlisinden uzak durun . Dizelle ilgili hic bilgim yok . Galeri tanidik bile olsa dikkat edin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkası çok dar hem boyum hem ayaklarım sıgmadı bu yüzden taksiyle gitmek zorunda kaldım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Arkası çok dar hem boyum hem ayaklarım sıgmadı bu yüzden taksiyle gitmek zorunda kaldım!
    waybe rahat edemedin die taksiye bindin he.helal olsn sana
  • Biyle disardan anlasilmaz. Amortisorleri, sensirleri, enjektorleri, turboyu, motor blogunu sokup yerine kaza yaoan yuksek km li bir aractan cikma parca takip takmadigini nerden bilecegiz

• hocam bu tip b-suv da denen arabaların tek olayı clio gibi araçlardan biraz daha yüksek olmaları. hatta clio nun bagajı bundan daha geniş bile olabilir. genelde tek gezerim dersen zevke göre değişir, belki alınabilir ama aile kullanacaksa kesinlikle alınmaz bana göre. kısaca bagajı ve arka koltukları çok zorunlu olmadıkça kullanmıyorum diyorsan alınabilir
  • Mide kaldırıyorsa alınır, araçtır nihayetinde. 100 binde manuel hemde 4X2 araç için o para verilirmi bilemedim.
  • Nissan Qashqai almanı tavsiye ederim Juke a göre tipi daha hoş bence

• Ablamda var 2017 1.6 Sky Pack donanımı LPG'li. Araç çok bağırıyor. Çekişi hiç hoşuma gitmedi. Arka tarafı dar 186 boyum var bacaklarımı diğer tarafa uzatmak zorunda kalıyorum. Yakıt olarak fena değil . Yaklaşık 100 liralık gaz ile 350-400 km Ankara şehir içi yapıyor. Malzeme kalitesi olarak her yeri sert plastik. Özetle düz yol için üretilmiş bi araba, yakıt olarak üzmez, uzun yolda yeterli konfora sahip, malzeme kalitesi tatminkar değil.

• Küçük hocam içi

• km77.comyoutube
    Nissan Juke 2014 - Maniobra de esquiva (moose test) y eslalon | km77.com
    https://youtu.be/B5aM30TFZ-w

Almadan önce bakın derim.

• Aracın dış görünüşüne sakın aldanmayın... çok çok ufak ve dar içerisi. Ayrıca alıp da memnun olup uzun yıllar kullananı görmedim.
  • Yüksek B sınıfı olduğu için içi dar. Tek kişiye veya çocuksuz aileye göre. Quinny bebek arabası bagajına sığmıyor mesela. Tasarım olarak zevk meselesidir görecelidir. Hoşunuza gidiyorsa ve sürekli fazla kişi binilmeyecekse alınır binilir. Dizel motoru sorunsuz kronik bir problemi yok. IIHS small overlap kaza testinden düşük puan almıştı. Tek kusuru bence o.
    IIHSyoutube
    2014 Nissan Juke driver-side small overlap IIHS crash test
    https://youtu.be/wx-XjHCyN-o

• Trafikte gördüğüm en çirkin araçlardan birisi. Bakmamak için kafamı çeviriyor gerekirse yön değiştiriyorum.

Not:Şaka amaçlı yazdım fakat gerçekten de dış görünüşü kötü.

• araçta ince boya varsa dikkat edin
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Abi sen ne yaşıyorsun ben çözemiyorum ya

• benim kıza işe gidip gelirken kullansın diye 2013 de almıştım, biraz aykırı uçuk tipte bir araç, bende de boy ve kilo sorunu var arka tarafta rahat edemezdim, 2015 de yurtdışına yerleşince bir günde sattı, bayanlar arasında çok tutulan bir araç.
    4 yıldır dubai'de orada araçlar acayip ucuz, 6 ayda bir araç değiştiriyor, şu anda srt-8 kullanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.