Şimdi Ara

NOD32 ile ilgili yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi arkadaşlarrr.. pc ye yeni format attım.. sora önceden kaspersky kullanıodum bu seferde nod32 yi deniyim dedim...kasmadığını felan okudum forumlarda.. bende kurdum son sürüme yükselttim güncelledim fln tam tıkırındayken bi farkettim ki kasıo pc yi... ctrl+alt+del yapınca orda işlemler bölümüne bakınca "system" cpu yu resmen tüketio 90 larda çalışıo.. ama nod32 yi devre dışı bırakınca düzelio normale inio.. bunla ilgili yardımcı olabilcek var mı???

• kardeş bende nod32 kullanıyorum ama.kurduktan sonra varlıgını unutturdu bana o derece yani hiç kasmıyo.sen nerden indirdin programı?belki antivirüsün kendisi virüslüdür?

şurda denem sürümü var 30 gunluk türkçe

www.nod32.com.tr
  • o değil de nod32 şifresi lazım, nerden bulurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

kardeş bende nod32 kullanıyorum ama.kurduktan sonra varlıgını unutturdu bana o derece yani hiç kasmıyo.sen nerden indirdin programı?belki antivirüsün kendisi virüslüdür?

www.nod32.com.tr

yok bende siteden indirdm.. bide bi crack dosyası ek olarak indirdim full yapmak için sora full oldu.. ama böle bi sorun var işte..

• quote:

Orjinalden alıntı: djkürşat01

quote:

kardeş bende nod32 kullanıyorum ama.kurduktan sonra varlıgını unutturdu bana o derece yani hiç kasmıyo.sen nerden indirdin programı?belki antivirüsün kendisi virüslüdür?

www.nod32.com.tr

yok bende siteden indirdm.. bide bi crack dosyası ek olarak indirdim full yapmak için sora full oldu.. ama böle bi sorun var işte..

tmm işte kendi ağzınla yakalandın. o crack dosyası virüslü dostum niye böyle birşey yaptın anlamadım?

• ilk kurulumda ve güncelleme sonrası kısa bir süre böyle yapabilir ...bişiler tarıyordur arka planda ...tabi crack başka bir boyut onun yüzündende olabilir
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: djkürşat01

quote:

www.nod32.com.tr

tmm işte kendi ağzınla yakalandın. o crack dosyası virüslü dostum niye böyle birşey yaptın anlamadım?

Helal olsun Ahmet dosyayı görmeden içine virüs koydun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.