Şimdi Ara

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

benim fifa2008 de trial yazıyor halen.gelen mesajdaki linke tıkladım download etti preparing install dedi o kadar dahada birşey olmadı.

preparing install dedikten sonra Activation Install gibi bişi yazması gerekiyor ondan sonra zaten full versiyon oluyor.. istersen bir daha dene..

ooo c.alkan; hayırlı uğurlu olsun, tam beklediğim başlık, kolay gelsin, sıkı takipçin ve destekçin olucam...

bu arada bendede preparing installation dedi, sonra bağlantı sordu... bağlantım olmadığı için giremedim.... activation install hiç demedi... bağlandıktan sonramı olucak o olay?
  • quote:

Orjinalden alıntı: englishaddict

hmm mantıklı peki deneyen var mı kod çalışıyor mu? sonuçta imei farklı olacak?

ya o iş tamamiyle oyunların kaç telefonda oynandığını gösterecek bir şey yani.. o kadarda önemli değil. ben denemeyi düşünüyorum açıkçası.. halledeyimde bi sonuçlarını paylaşırım..

quote:

Orjinalden alıntı: pieceofmoon95

ooo c.alkan; hayırlı uğurlu olsun, tam beklediğim başlık, kolay gelsin, sıkı takipçin ve destekçin olucam...

bu arada bendede preparing installation dedi, sonra bağlantı sordu... bağlantım olmadığı için giremedim.... activation install hiç demedi... bağlandıktan sonramı olucak o olay?

eywallah moon kardeşim..

Prepering Installation dedikten sonra bağlantıyı sorar.. bağlandıktan sonra internet üzerinden aktivasyon kodunu alır ve yükler bağlanmadam aktivasyon yüklemesi yapılmıyor malesef..

• Teşekkürler hem topic için hem de Purchase kod yöntemleri için..

COTD Kodu acaba emaile ne kadar sürede gelir..Hani 2 hafta içinde diyor da gelen arkadaşlar kaç günde edindiler acaba kodu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Teşekkürler hem topic için hem de Purchase kod yöntemleri için..

COTD Kodu acaba emaile ne kadar sürede gelir..Hani 2 hafta içinde diyor da gelen arkadaşlar kaç günde edindiler acaba kodu ?

sanırım bu soruyu bynedim arkadaşımız cevaplayacaktır...

bende daha denemedim çünkü
  • Fifa 08 oldu ; COTD için de bilgi maili geldi..Kodunuz ; bilgiler sisteme geçtiken sonra 2 hafta içinde size bildirilecektir gibi mesaj atmışlar hemen ama önemli olan kodun ne zaman geleceği

Asphalt ve diğer oyunlar içinde kod vs. bulabilsek keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Fifa 08 oldu ; COTD için de bilgi maili geldi..Kodunuz ; bilgiler sisteme geçtiken sonra 2 hafta içinde size bildirilecektir gibi mesaj atmışlar hemen ama önemli olan kodun ne zaman geleceği

Asphalt ve diğer oyunlar içinde kod vs. bulabilsek keşke

çıkarsa kesinlikle paylaşırız
  • Teşekkürler
  • Benim N-gage internete bağlanmıyor fifa lisansı için

Need Connect? diyor, ok diyorum, bekliyorum bekliyorum, oyun başlıyor ama, hala trial şekilde... bağlantı ayarlarını hepsini hallettim, uygun wlan da var... ama bağlanmıyor illet, napabilirim? bağlantı ayarlarında kıl bi nokta varmı acaba?
  • Arkadaşlar Fifa 2008'de Prepearing install bölümünde cihazı bırakın işlemi tamamlasın, zaten oyun tam olarak lisanslandığında Start Game ve Home veya Exit yazıları çıkar karşınıza..

Ayrıca benim 2 hafta geçmek üzere henüz kod gelmedi COTD için fakat eninde sonunda gelir diyorlar, ve de farklı imei kodları ile almanın bir sakıncası veya uyumsuzluğu olamaz zaten her Purchase kodu 3 maksimum 3 farklı cihazda kullanılabiliyor, yani, parayla satın alırsanız 3 farklı cihazda kullanma hakkınız var bu da 3 farklı imeiye nokia'nın tek Purchase ile izin vermesi ve kodun hangi imeiden alındığının önemli olmadığı anlamına geliyor. Yasal bir yöntem rahat olun..

Fifa ile henüz nete bağlanıp maç yapmayı denemedim, ancak şimdi hemen deniyorum.. Size aktarırım durumu, yükleme sırasında sorun yaşayan arkadaşlar wi-fi sinyali alabildiğiniz bir yere gidin mutlaka, bağlantı ayarlarından her zaman sor'u seçin, zaten lisans için linke tıkladığınızda size o zaman sorar bu şekilde, wi-fi ile mi gprs ile mi bağlanmak istersiniz diye..

wi-fi ile bağlantı da güçlü ise sorun yaşamazsınız, benim birkaç saniye sürdü.. COTD kodu ise dediğim gibi bana gelmedi ancak kodu alıp sorunsuzca oynayan birçok kişi tanıyorum..

• fifada offline oyunlarınız sonucu kazandığınız puanları nette paylaşıp, sırada kaçıncı oldugunuzu görmek istiyorsanız, oyun acılınca ana menüdeki ranking'e tıklayın we upload ranking diyin.. işlem tamamdır =)
  • Ellerinıze sağlık arkadaşlar
  • Zaten oyun manyağıydım bi de bu çıkınca çok güzel oldu.Aktivasyon kodları için çok teşekkür ederim isteyenler adımı ekleyebilir aslankral95
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslankralPSP

Zaten oyun manyağıydım bi de bu çıkınca çok güzel oldu.Aktivasyon kodları için çok teşekkür ederim isteyenler adımı ekleyebilir aslankral95

ben ekledim
  • Şu an System Rush dışında multiplayer oyun oynayamıyoruz sanırım satın almadıkça.. Ama full'leri de yavaş yavaş halka açılıyor diye henüz cesaret edemiyorum oyun satın almaya..
  • oyun fiyatları 9.99€ arkadaşlar bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.alkan -- 23 Nisan 2008; 14:58:08 >
  • bu n-gage oyunları N73 te çalışıyormu acaba.çalıştırmak için ne yapmak gerekli..bi bilen varsa cevap verebilirse sevinirim...
  • Konu güzel olmuş ama gönül isterdi ki bizde oynayabilelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wox

bu n-gage oyunları N73 te çalışıyormu acaba.çalıştırmak için ne yapmak gerekli..bi bilen varsa cevap verebilirse sevinirim...

NOKIA N-GAGE modülleri sadece N81 - N82 - N95 ve N95 8GB'lara yüklenebiliyor.. N73'de yok malesef..
  • N73'te de N-Gage uygulaması ile yeni nesil N-Gage oyunlarını oynamak artık mümkün, tabi N93 ve N93i ile beraber aynı uygulama ve oyunları kullanarak.. Kısa sürede eklenmezse gerekli dosyaları buraya eklerim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

N73'te de N-Gage uygulaması ile yeni nesil N-Gage oyunlarını oynamak artık mümkün, tabi N93 ve N93i ile beraber aynı uygulama ve oyunları kullanarak.. Kısa sürede eklenmezse gerekli dosyaları buraya eklerim..

hadi ya.. n-gage sitesinde sadece 1 msj önce söylediğim 4 model mevcut..

sen yinede gerekli eklemeleri yap nedim..

millet hizmet bekler ekle sen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.