Şimdi Ara

notebook hdd değişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SeLam ve aLeykum arkadaslar elimde ıbm a31 notebook var bunun hdd arızanlanmıştı bende yenı aldım taktım sonra güzelce xp kurdum ekran kartı driver görünüyor ses ethernet ve wirless görmüyor aygıt yöneticisinde görmuyor ses ve etherneti ama video denetleyici vr neden olabilir acaba

• windowsunu silip tekrar yeniden kurmayı dene derim ben farklı bir windows xp cd si ile
  • Professıonal kurdum simdi gene aynı degisen bişi yok cıldıracam yaw 4 kere format attım sp2 ama aynı professıonal kurayım dedim kurdum oda olmadı :(((
  • yardımcı olacak bi arkadas yokmu yawww
  • biostan kapalı olabilr , onu bi kontrol et
  • SMTRSLN'ın yazdığı gibi BIOS'ta devre dışı olarak ayarlanmış olabilir.

Bu arada, Aygıt Yöneticisinde bu bileşenler hiç mi görünmüyor? Üzerlerinde bir sarı ünlem olarak mı görünüyorlar?
  • hiç görünmüyor hocam görünse sitesinden indrdigim driverları kuracam acıkcası ama görünmüyor
  • Belki de bir düğme ya da tuş kombinasyonu ile bu entegre donanımı aktive edebiliyorsundur.

Daha önce Casper notebook'ta benzer bir durum yaşamıştım. Wireless'ı düğmesinden kapatınca kamerası da çalışmıyordu :(

Tüm donanımı aktive ettikten sonra, Bilgisayarım / sağ tık / Yönet / Aygıt Yöneticisi / Donanım Değişiklikleri İçin Tara... Dene bakalım...
  • hocam anlamadıgım su önceden vardı ne oldu bitti anlamadım format attıktan sonra 7 tane sp2 sp1 denedişm banamısın demedi sesle alakalı bi kombinasyon varmı acaba bilmiyorum makineyi satsan 250 etmez ama sımdı müşterinin gözünde degelrenecek :(:(:( İbm aradim adam diyorki özel sorun gönderin yapalım diyor
  • bios le bir sorun yok ise

"servisler"den "Tak ve kullan" servisi "otomatik" olarak ayarlanmış mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdgeCrusher -- 10 Haziran 2009; 21:53:13 >
  • çözümünü biliyorum ama bilginin para ile satılmasına karşıyım bu yüzden asla demem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.