Şimdi Ara

notebook kapanmıyor!!! windows kapanıyorda duraksıyor??? YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende arçelik notebook var daha once anakartı sorun yapmıs ve degısmıs donanımları daha once sorun yapmıs anakart farklı oldugu ıcın aynı

anakartın uretımı durmus o yuzden aynısını takamadık... neyse ben donanımları da hallettım pc gayet hızlı hos ve guzel calısıoo... ama kapanmıoo

windows kapanıyor dediği yerde kalıoo baya bekledim 15 dakka fln... sizce bu sorun ne olabılır sımdıden tesekkur ederım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawkblack -- 3 Kasım 2007; 13:28:08 >

• arkadaşlar lütfen yardım... windows update yaptım yine olmadı... lütfen yardım...
  • şimdi de bi şey farkettim pc şarjı takılıysa açılmıo şarjı çıkarıorum açılıoo bazen de monıtor tek bırenk alıooo ole kalıoo annamadım bu ısten... yardımm pls.
  • ciddi bir problem gibi monitör sorunu,şarjda açılmama bunlar donanımsal sorunlar servise götürsen iyi olur
  • serviste şu an zaten:) karışık bi durum bnm halletmem lazım:D ama bu durumla daha once karsı karsıya gelmıs bırı varsa yardım edebılır... ya da ne oldugu hakkında bı fıkrı olan bırı varsa yardım ederse çok sevınırım... şimdiden teşekkrler...
  • ya arkadaşlar her sorunu çözdüm şimdi de pc şarj takılıyken açılıoo şarj takılı olmaınca açılmıoo çıldırcammm nedirr bunu amacıı neyin peşinde bu pc yardım lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.