Şimdi Ara

Numaramı Turkcell e taşıdım ama..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 10 gün önce vodafone dan turkcell e geçtim ama bugün bana vodafone dan mesaj geldi;65 lira fatura gelmiş :S ödemelimiyim bu faturayı :S

• vodafondan ayrıldığından hattının borç bakiyesi kapatılmış ve son fatura gönderilmiş.
    ödemezsen gecikme faizi biner, ödeyeceğin tutarı kabartmadan ödemeni öneririm.
  • Ben 65 tl yi odedim ama bana bugün yine mesaj geldi 72 tl fatura var diye
    ne demek oluyo bu ?
  • Tarifenizi merak ettim vodafone'da iken.
  • Saniye bazlı idi yani ne kadar konuşursam o kadar oduyordum ki B'nde hiç konuşmadım zaten !
  • Vodafone'nun bana Turkcell'e geçtikten sonra iki tane fatura gönderme gibi bir hakkı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa993

Vodafone'nun bana Turkcell'e geçtikten sonra iki tane fatura gönderme gibi bir hakkı var mı ?
    Vodafone müşteri hizmetlerini arayın,anlatın derdinizi,bakalım size ne diyecekler.Size dediklerini buraya yazarsanız daha açıklayıcı cevaplar yazabiliriz.

Artık moda olduğu üzere paket tarifeler,yani herşey dahil tarifelere yönelmekte fayda var.Ne kadar konuşmaya ne kadar ödeyeceğini bilerek konuşmak daha avcantajlı.

Ayrıca,turkcell'e geçmişsiniz,orda da sizi üzecek suprizlere hazır olunuz derim.Turkcell deki tarifeniz nedir?
  • Tarife saniye ama cayma bedelliye uyeyim o yüzden her ay 120 dk bedava
  • quote:

Tarife saniye ama cayma bedelliye uyeyim o yüzden her ay 120 dk bedava
    yine ne derdin var senin :)
  • quote:

Tarife saniye ama cayma bedelliye uyeyim o yüzden her ay 120 dk bedava

Hangi takımı tutuyorsunuz,taraftar tarifelerine göz attınızmı?Ayda 49 TL ile istemediğiniz kadar çok konuşacak tarifeler mevcut.

GSMobile Eski Açık ile:Ayda herşey dahil 49 TL ücretle:

Tüm Avea Yönü:5000 dk.
    Ev-İş:1000 dk.
    Diğer Operatörler:750 dk

Ayrıca bu dakikaları aştığınız takdirde heryönü aramanın dakikası 18,18 kuruş (0,18 kuruş) ki bu şu an dakika başına konuşmada piyasadaki en iyi ücret.
    Birçok yerde de açıkladım,bu ücret turkcell de dakika başı bazı tarifelerinde 64 kuruş bazı tarifelerinde 56 kuruş.Farkı görün bence.

Taraftar tarifelerinin paket tarifeleri de olumlu.

Hala şansınız var,turkcell de biraz kaldıktan sonra fatura kesim tarihine yakın,Avea taraftar tarifelerine geçiş başvurusu yapabilirsiniz.

Yalnız eski operatörden kötü faturalar gelmemesi için fatura kesim tarihinize 8 gün kala başvurun derim.7 günde olabilir ama 5 günden daha erken olmalı bence.Yani faturanız kesildiği tarihte,başka operatöre geçmiş oluyorsunuz ve yeni ay için eski operatöre 1 yada 2 gün içinde olsa komple ayın paket ücretini ödememiş olursunuz.

Diyelimki,fatura kesim tarihiniz ayın 26 sı.Siz ayın 20 sinden önce başka operatöre geçiş başvurusunu mutlaka yapmalısınız ki,26 sından önce başka operatöre geçiş yapabilesiniz.26 sından önce önceki operatörünüzle ilişkinizi kesebilirseniz avantajlı olursunuz.

• Geçemem çünkü; gecersem 300 tl cayma bedeli verecem :)
  • quote:

Geçemem çünkü; gecersem 300 tl cayma bedeli verecem :)
    Üzücü bir durum,oysa tüm arkadaşlarımın en hesaplı şekilde yaşamasını isterim.Şu an kullandığın tarife nedir turkcell de.Biraz ayrıntılı yazabilirmisin.

Forumlar sizin menfeatiniz için var,çözüm bulmaya çalışalım.
  • Yukarıda yazmıştım ya TARİFE SANİYE diye
    ama bunun bi önemi yok çünkü gelen fatura vodafone dan geldi
  • quote:

Yukarıda yazmıştım ya TARİFE SANİYE diye
    bi laf vardı hatırlıyamadım karga burnu b.ktan kurtulmaz mı ... neyse artık.
    seninki de o hesap mustafa'cım:)
  • quote:

Yukarıda yazmıştım ya TARİFE SANİYE diye
    Neden bu kadar fatura geldiğini burda kimse size doğru bilgi ile yanıtlayamaz.Çünkü öncelikle vodafone ile görüşmelisiniz,ordan aldığınız cevapları buraya yazarsanız daha net olumlu cevaplar alınabilir.Ya vodafone shop bayisine gidiniz yada müşteri hizmetlerini arayınız.Derdinizi anlatınız.

Ben merakla size verilecek yanıtı bekliyorum,bizimle paylaşırsanız seviniriz.
  • Yaf müşteri hizmetlerini aradım hep diodu bekleyin müşteri temsilcisi size dönecektir vs 8 dk bekledim hep aynı şeyi tekrarliyordu bende kapattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgiNotu

Neden bu kadar fatura geldiğini burda kimse size doğru bilgi ile yanıtlayamaz.Çünkü öncelikle vodafone ile görüşmelisiniz,ordan aldığınız cevapları buraya yazarsanız daha net olumlu cevaplar alınabilir.Ya vodafone shop bayisine gidiniz yada müşteri hizmetlerini arayınız.Derdinizi anlatınız.

Ben merakla size verilecek yanıtı bekliyorum,bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alıntıları Göster
    ben verilecek cevabı nedense tahmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse
    bi laf vardı hatırlıyamadım karga burnu b.ktan kurtulmaz mı ... neyse artık.
    seninki de o hesap mustafa'cım:)

He valla (:
  • quote:

Nedir ? :)
  • quote:

quote:

Nedir ? :)

Alıntıları Göster
    nedir diyor bide.
    yaptın kesin bişeyler.
    boşa faturamı yollarlar sana

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.