Şimdi Ara

ODEABANK BANK'O KART 1~31 MART %10 İNDİRİM MAX.100 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
4.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kaç günde geliyor yaklaşık benim bir hafta oldu ses seda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: killbill16

arkadaşlar kaç günde geliyor yaklaşık benim bir hafta oldu ses seda yok

17 şubatta işyerime gelen elemanları vasıtasıyla başvurdum, dün aradım "halen basım aşamasında, bekliceksiniz" diyor
  • 2Bin 5yuz tl taksitli faizsiz nakit kampanyasina basvurmustum maaşım kart limitinin kampanya için gerekli limite yetecegine eminim bu yüzden kartın onayı çok gecikti kampanya bitti bende bsavurumu iptal ettim. Uyuz oldum bu bankaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgilerimi doğru yazdığım halde tc kimlik numarası hatası alıyorum

edit : yaşadığım ilde şubeyi geçtim atm bile yokmuş.iyiki hata vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslumcu54 -- 10 Mart 2015; 15:09:12 >
  • Bu kampanya ne kadar sıklıkla yapılıyor bilen var mı? her ay yapıyorlarsa iyiymiş :)
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Nasıl kampanya bitti 31 Mart'a kadar değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Nasıl kampanya bitti 31 Mart'a kadar değil mi

Banko axcess kredi kartina başvuru yapip 28 subata kadar kredi kartı onayı alınmış limiti 2bin 5yuz tl olanlar o parayı tek seferde çekip faizsiz 9ayda ödeyecek ti. 28 şubata kadar çıkan kartlar için geçerli martta parayı çekme vakti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 10 Mart 2015; 16:40:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

bilgilerimi doğru yazdığım halde tc kimlik numarası hatası alıyorum

edit : yaşadığım ilde şubeyi geçtim atm bile yokmuş.iyiki hata vermiş

Akbank şubeleri axcess kart için kullanilabiliyor banko axcess alanlar Akbank ATM sini kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 10 Mart 2015; 16:42:05 >

• Hypersomniac H kullanıcısına yanıt
    Evet limit 6 tl ye yükseldi. Ancak bugün 40 tl daha yollamak istedim. Gönderdiğim ücret iade edildi.
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Ben bugün başvuru yaptım kredi kartı için 2500 tl ücretsiz cekecem diye

Yahu bor un pazarı geçmiş mi Niğde ye mi gideyim gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Ben bugün başvuru yaptım kredi kartı için 2500 tl ücretsiz cekecem diye

Yahu bor un pazarı geçmiş mi Niğde ye mi gideyim gerçekten

Uzatılmış 1ay. Önceden 28subat sondu şimdi 30mart ancak onlarin istediği şey limitinin yetmiyor olması ilk sene maaşının 2kati limit var maaşın 1500ise net kart çıkmasın diye çok uğraşıyorlar.

• Kart için başvuru yaptım ama arayan soran henüz yok. Hep böyle geç mi arıyorlar?
  • şu başvuru sorgulama nerede ben bulamadım? neredeymiş kurye gelmedi bir türlü
  • kart onaylanalı 10 gün oldu halen kart gelecek. Bilmiyorum ama şimdiden soğudum bankadan
  • Benim de kartım bugün geldi. Kampanyaya katılım sağlayıp ilk olarak 100 TL'lik alışverişimi yaptım. Limitimi de 2.500 TL olarak tanımlamışlar sağ olsunlar.
  • 444 beni aradı yetişemedim, geri aradım tekrar başvuru şeysine düştüm. 31 marta kadar kart elime geçmez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

444 beni aradı yetişemedim, geri aradım tekrar başvuru şeysine düştüm. 31 marta kadar kart elime geçmez herhalde

ben de o telefona yetişememiştim, sikayetvar.com a yazdım 5 gün sonra anca arayabildiler, son onayı aldılar, ama bugun toplam 28 gün oldu, kart halen ortada yok, 100 tl olmasa asla bulaşılmayacak bir bankaymış, onu anladım
  • benim kart da geldi 1 lira limit koymuşlar diğer kartların limiti yüksek olduğundan neyse diğer kartın birisini aradım 2 binlira düşürttüm limiti, bu bankayı aradım dedim başka bankayı düşürttüm bunu yükseltin. İmzaladınız mı sözleşmeyi dediler evet dedim bize gelip yansıması 1 ay sürer dediler bu süre zarfında şubeye gidip tekrar sözleşme imzalayabilirsiniz diyor. Sözleşme imzalanmasa zaten kartı niye versinler... Ayrıca bunlara sözleşme ulaşana kadar 500 lira kartıma gönderdim kampanya geçmeden yararlanayım diye kart bu ödemeyi de kabul etmiyor ne saçma sapan sistemleri var anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

benim kart da geldi 1 lira limit koymuşlar diğer kartların limiti yüksek olduğundan neyse diğer kartın birisini aradım 2 binlira düşürttüm limiti, bu bankayı aradım dedim başka bankayı düşürttüm bunu yükseltin. İmzaladınız mı sözleşmeyi dediler evet dedim bize gelip yansıması 1 ay sürer dediler bu süre zarfında şubeye gidip tekrar sözleşme imzalayabilirsiniz diyor. Sözleşme imzalanmasa zaten kartı niye versinler... Ayrıca bunlara sözleşme ulaşana kadar 500 lira kartıma gönderdim kampanya geçmeden yararlanayım diye kart bu ödemeyi de kabul etmiyor ne saçma sapan sistemleri var anlamadım

Ben de müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyordum. Hiç aramayayım o zaman baksana o da yokuşa sürüyormuş. :( 5 tl den fazla yükseltemedim limiti

• quote:

Orijinalden alıntı: ulex

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

benim kart da geldi 1 lira limit koymuşlar diğer kartların limiti yüksek olduğundan neyse diğer kartın birisini aradım 2 binlira düşürttüm limiti, bu bankayı aradım dedim başka bankayı düşürttüm bunu yükseltin. İmzaladınız mı sözleşmeyi dediler evet dedim bize gelip yansıması 1 ay sürer dediler bu süre zarfında şubeye gidip tekrar sözleşme imzalayabilirsiniz diyor. Sözleşme imzalanmasa zaten kartı niye versinler... Ayrıca bunlara sözleşme ulaşana kadar 500 lira kartıma gönderdim kampanya geçmeden yararlanayım diye kart bu ödemeyi de kabul etmiyor ne saçma sapan sistemleri var anlamadım

Ben de müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyordum. Hiç aramayayım o zaman baksana o da yokuşa sürüyormuş. :( 5 tl den fazla yükseltemedim limiti

Başka çare yok herhalde şube yolu gözüküyor parayı kabul etmiyor kilitli gibi birşey kredi kartı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.