Şimdi Ara

ODEABANK BANK'O KART 1~31 MART %10 İNDİRİM MAX.100 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
4.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mail Order geçerli değil yazıyor. Mail Order derken online pos u kastetmiyor değil mi?
  • internetten aidatsız karta başvurmuştum müşteri temsilcisi aradıgında gold kart verelim ilk sene aidat almayacagız demişti az önce 2 kart birden geldi tabi 1tl. En komik olanda eşim öğretmen ve tek kartı var limiti de 2000tl ona bile 1tl limitli göndermişler Bence limit olayı rasgele 1tl olarak veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

internetten aidatsız karta başvurmuştum müşteri temsilcisi aradıgında gold kart verelim ilk sene aidat almayacagız demişti az önce 2 kart birden geldi tabi 1tl. En komik olanda eşim öğretmen ve tek kartı var limiti de 2000tl ona bile 1tl limitli göndermişler Bence limit olayı rasgele 1tl olarak veriliyor

Eş ile birlikte değerlendirme yapılıyor limitlerde. Sizin limiti gelirden yüksek çok kart var belliki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Mail Order geçerli değil yazıyor. Mail Order derken online pos u kastetmiyor değil mi?

Ben de tam olarak bunu araştırıyordum. Amazon'dan alışveriş yapacağım, mail order yazısı dikkatimi çekmişti. Harcamam kampanyaya dahil demek diye anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Mail Order geçerli değil yazıyor. Mail Order derken online pos u kastetmiyor değil mi?

Ben de tam olarak bunu araştırıyordum. Amazon'dan alışveriş yapacağım, mail order yazısı dikkatimi çekmişti. Harcamam kampanyaya dahil demek diye anladım.

Mail Order i arastirdigin zaman tam olarak Online Alisverise girip girmedigini anlamadim acikcasi, o yuzden buraya sordum. Degisik bilgiler var, bir de cikan bilgiler eski tarihli olunca emin olamadim.

Baska bankalarin kampanyalarinda ozellikle "Online Alisveris" ibaresi geciyor ama Odeo Bank "Mail Order" yazmis.

• 17 gün oldu daha kartı basıp göndermediler ne sorumsuz banka bu yahu

sırf kampanya bitsin diye yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

internetten aidatsız karta başvurmuştum müşteri temsilcisi aradıgında gold kart verelim ilk sene aidat almayacagız demişti az önce 2 kart birden geldi tabi 1tl. En komik olanda eşim öğretmen ve tek kartı var limiti de 2000tl ona bile 1tl limitli göndermişler Bence limit olayı rasgele 1tl olarak veriliyor

Eş ile birlikte değerlendirme yapılıyor limitlerde. Sizin limiti gelirden yüksek çok kart var belliki...

Kredi risk puanım 1648 ve kredi limit toplamım 67.000. Benim limitle ilgili bir sıkıntım hiç olmadı bu halde bile yüksek limitli kart tutmam elimde Eşimin e bordro sorgulamasını, dogru personel sicil numarasını veremediğimizden yapamamışlardı belki o yüzden kestirip atmışlar. Herşekilde bu limiti arttırmak için en kötü şubeye gidecek gibi görünüyorum. Eşiminkinide herhalde dogru personel sicil noyu müşteri hizmetlerine verince belki düzeltirler

• kartım geldi ay sonunan kadar kampanyaya katılacağım fakat bu kampanya neden tutmamış bazı arkadaşlar duymamış sanırım güncel tutayım bari
  • bugün hepsiburada dan 1 çeyrek ve 1 yarım aldım. 50+50 hediye çeki 50 lira da banko card ödemesi.toplamda 350 ye denk geldi.daha ne olsun.inş nisan ayında da devam eder.
  • kart geldiği gibi kapattırdım az önce

böyle adi bankacılık olmaz

22 günde kart basıp yolluyorlar..onu da yasal hakkım olmasına rağmen 1 tl limitle gönderiyorlar

arttırın diyince 1 ay sonra artar ancak diyorlar utanmadan

sonra da evet 100 tl kampanyasını kaçırmış olacaksınız tabi diyor mh

o zaman bunda sadece müşteri avcılığı vardır

ücretsiz olan bank o card talep edersin kafalarına göre aidatlı olan axess i gönderirler..pazarcı gibi bankacılık yapıyorlar

kapat diyince de kapattıp kırın atın diyorlar hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

kartım geldi ay sonunan kadar kampanyaya katılacağım fakat bu kampanya neden tutmamış bazı arkadaşlar duymamış sanırım güncel tutayım bari

Neden tutmadigini bu sacma bankayla biraz calis anlarsin.

• eşim ve ben gelen 1tl lik gold kartlarımızı bugün itibariyle iptal ettirdik Bu bankayla uğraşılmaz. Nerden baksanız 2 ay sürecekmiş limit arttıma talebimizin değerlendirilmesi. Benden uzak olsunlar
  • quote:

eşim ve ben gelen 1tl lik gold kartlarımızı bugün itibariyle iptal ettirdik Bu bankayla uğraşılmaz. Nerden baksanız 2 ay sürecekmiş limit arttıma talebimizin değerlendirilmesi. Benden uzak olsunlar

Bende başvuru yaptım ve 1 tllik kart göndereceklerini söylediler sırf 100 tllik harcama yapmak için 100 tl yatirsak kendi limitimizi kendimiz arttırsak yer mi acaba sonra intikam yani kapatırız

• quote:

Orijinalden alıntı: mymustang

quote:

eşim ve ben gelen 1tl lik gold kartlarımızı bugün itibariyle iptal ettirdik Bu bankayla uğraşılmaz. Nerden baksanız 2 ay sürecekmiş limit arttıma talebimizin değerlendirilmesi. Benden uzak olsunlar

Bende başvuru yaptım ve 1 tllik kart göndereceklerini söylediler sırf 100 tllik harcama yapmak için 100 tl yatirsak kendi limitimizi kendimiz arttırsak yer mi acaba sonra intikam yani kapatırız

eski msjlarda arkadaşın biri limit arttırmak için para yatırmayı denediğini söylemişti ama yanlış hatırlamıyorsam olmuyordu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mymustang

quote:

eski msjlarda arkadaşın biri limit arttırmak için para yatırmayı denediğini söylemişti ama yanlış hatırlamıyorsam olmuyordu

Hadi ya görmemisim neyse bende gelince kapatırım artık

• o kadar geri kalmış teknoloji yoksunu bir banka ki para yatırsanız da kabul etmiyor. Geçmiş mesajlarda ben yazmıştım. Attığınız imzanın onlara gitmesi 1 ayı buluyormuş visayı aktif etmesi de....
  • kendileri kaybediyorlar. İptal edilen kartların haddi hesabı yoktur. Şimdi her iptalde bu kart ücretleri kurye ve ek masraflar bankaya bindikçe biniyor
  • Kart sayılarını arttırmak için normalde max. limitini kullandığı için ret etmek yerine 1 tl limitli kart yolluyorlar.
    Diğer bankalardan limit düşürmek şartıyla ( tavsiye etmem) kabul edecekleri kişilere, bunu bildirmeden 1tl limitli kart yolluyorlar amaç yine aynı müşteri sayısını fazla göstermek yani rakam olarak müşteri sayısına bakıyorlar.
    Bu yanlış bir uygulama boşuna bu kartı göndermeye gerek yok çünkü 1 tl limitli kartta en fazla 5 katı kadar para havale edebilirsiniz. Bu haliyle de bir işe yaramaz.
    Bir diğer kötü yanı da başvur yapıyorsunuz. Bankanın araması 5- 6 iş günü sürüyor, Kartın basılması 8- 9 iş günü , kuryenin size ulaştırması 8- 9 iş günü derken kartın elinize geçmesi neredeyse 1 ay sürüyor.

not: Bana normal limitli kart gönderdiler, 1 tl gönderseler hemen kapatırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 28 Mart 2015; 20:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

kart geldiği gibi kapattırdım az önce

böyle adi bankacılık olmaz

22 günde kart basıp yolluyorlar..onu da yasal hakkım olmasına rağmen 1 tl limitle gönderiyorlar

arttırın diyince 1 ay sonra artar ancak diyorlar utanmadan

sonra da evet 100 tl kampanyasını kaçırmış olacaksınız tabi diyor mh

o zaman bunda sadece müşteri avcılığı vardır

ücretsiz olan bank o card talep edersin kafalarına göre aidatlı olan axess i gönderirler..pazarcı gibi bankacılık yapıyorlar

kapat diyince de kapattıp kırın atın diyorlar hemen

kart 1 TL limitle geldi başka bir bankadaki müşteri limitimi düşürdüm limit artış talebi istedim bankacılık hizmet sözleşmesi elimize ulaşmadı dedi mh.kartı iptal ettim hemen kapattılar bu nasıl müşteri memnuniyet politikası!!!! kart başvurusu yaptım yeniden olumsuz sonuclandı.bu bankayla uğraşılmaz

• sakın limit acmak için para yatırmayın limit 1 TL*5 kata kadar acılıo eft niz veya paranızın iadesi için ugrasırsınız benim gibi!!!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.