Şimdi Ara

ODTÜ İnşaat vs Turgut Özal %50 Tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Esas hedefim Ankara veya Gazi Tıp. Ancak oralara çekemezsem 12-13 bin civarında bu iki alternatif var. Sizce hangisi daha mantıklı? Bir de Başkent ücretli düşünüyorum ancak o da koyar adama 6 yıl boyunca 30ar bin lira. Çok kararsızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• tıp oku
  • Tıp ile inşaat Arasında uçurum var senin hedefin ve hayalin tıpsa onun peşinden git sırf zorunluluktan o sıralamada gelen ODTÜ'deki nadir bölümlerden biri maksat odtu olsun diye seçme bence ilerde çok bunalırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ODTÜ İnşaat'a istekliysen oraya git bence.Ama altını çiziyorum bak istekliysen.
  • Sirf siralama yakin diye o iki meslegi bir araya koymak cok sacma hocam.Iki farkli hayat yasayabilirsin.

Sunu soyleyebilirim eger ben insaata merakliyim, alt kesimden insanlarla muhattap olabilirim, santiyede kalabilirim, Irak'ta calisabilirim diyorsan cok iyi para kazanirsin.Ama bildigin asker hayati yasarsin ve daima cok calismak zorundasin.

Eger ben duzenli bir hayat istiyorum, 7 8 maasimi alip bir yere atanayim, aksam 5'ten sonra haftasonu cumadan sonra tatil yapayim, ama universitede ders calisayim diyorsan da tip yaz.Bu arada saglik alanlarinda universite muhendislik kadar onemli degil (profluk falan dusunmuyorsan)

• tip oku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.