Şimdi Ara

offf yaaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun cypherdaki savaşta bana yine 5li ok attılar yani kospppp offf offff bunlar yuzunden artık savaşa gitmek istemiyom

• kosp değildir çünkü kosp cz de ve savaşta çalışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sneet -- 8 Kasım 2005, 20:30:00 >
  • olurmu bea adam nasıl 5li çaktı 100 100 100 100 100 diee resmen kosp uzaktan 5li çaktı yalanım yoq
  • quote:

Orjinalden alıntı: sneet

kosp değildir çünkü kosp cz de ve savaşta çalışmaz

bilip bilmeden konuşmayın lütfen cz de birdünya kosp kullanan adam var daha dün bitanesini banlattım...ve savastada kosp kullananlar geçen diezde savasta olanlar bilir arka arkaya banlandı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeDiKuLeLi

quote:

bilip bilmeden konuşmayın lütfen cz de birdünya kosp kullanan adam var daha dün bitanesini banlattım...ve savastada kosp kullananlar geçen diezde savasta olanlar bilir arka arkaya banlandı...

kosp kullanmıştım tamammı cz de işlemiyodu.. koXp çalışıyo cz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sneet -- 8 Kasım 2005, 20:42:30 >
  • quote:

bilmeyen çok...
    bilmeyip de yazan daha çok...
  • at bakayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MaYNaK_

olurmu bea adam nasıl 5li çaktı 100 100 100 100 100 diee resmen kosp uzaktan 5li çaktı yalanım yoq

o dediğin lvl 55 archery skill i de olabilir ama kesin bilgi veremem çünkü mageyim
  • 2 türlü arrow shotter (5 li ok atma) hack içeren hile programı vardır

KOSP : CZ HARİÇ her yerde calsıır

KOXP : Her yerde calısır

not : sakın hele bunları nerden download etmcem gibi abzürt sorular sormayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

2 türlü arrow shotter (5 li ok atma) hack içeren hile programı vardır

nerden indiriosun onları

• ben de stealth açıp adamın dibine gidip 5li ok atmıştım archer ın en son skill ibi kerede çok karus yatırdım
  • nası yani 5 li ok program hilesi mi ??
    ben de archer skill i sanıyodum . archer yapcagım son char oldugu için ilgilenmedim pek
    VAAAAy

bi de elimde arrow defence 40 shield var işe yarar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi light in th dark -- 20 Kasım 2005, 0:03:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeZa Vs KaJmEr

quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

2 türlü arrow shotter (5 li ok atma) hack içeren hile programı vardır

nerden indiriosun onları

• quote:

bugun cypherdaki savaşta bana yine 5li ok attılar yani kospppp offf offff bunlar yuzunden artık savaşa gitmek istemiyom

sen bi ara skill kodlarını istiodun şimdi millete laf sölüon bizde skill bugculardan çekioduk merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

quote:

bugun cypherdaki savaşta bana yine 5li ok attılar yani kospppp offf offff bunlar yuzunden artık savaşa gitmek istemiyom

sen bi ara skill kodlarını istiodun şimdi millete laf sölüon bizde skill bugculardan çekioduk merak etme

+1 hatta +10 +100
  • quote:

Orjinalden alıntı: light in th dark

nası yani 5 li ok program hilesi mi ??
    ben de archer skill i sanıyodum . archer yapcagım son char oldugu için ilgilenmedim pek
    VAAAAy

bi de elimde arrow defence 40 shield var işe yarar mı ?

tabiki 5li ok archer skilli ama uzaktan 5li ok atıp hepsini tutturanlar hileyle yapıyo normalde adamın dibine girmek lazım yoksa oklar dağılır ıskalar
  • kardeş nasıl banlattın banlatmayı veya şikayet yerini sölede bizde banlatalım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeDiKuLeLi

quote:

ya kardeşim şunları nasıl banlatıyorsun sölede bizde banltalım adamı nasıl banlattın
  • Saglam tanıdıklarınız yoksa oyunda bu banlatma işine hiç girmeyin bence yoksa sizi lerler
  • quote:

YA bu kospcular ne zaman tukencek ama dikkat ettim coq arastırma yaptım we gordumki insanlar daha cok kosp we makro kullanıo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.