Şimdi Ara

Öğrenci için ek gelir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öğrenciyim ve milyon tane yere burs başvurusu yapmama rağmen bir tane bile burs çıkmadı kafelerede 8 saatimi verip 50 tl kazanmak istemiyorum, lütfen bana yardımcı olun. Kafamda bir yerden toptan ya da tasarım t-shirt, sweatshirt gibi ürün alıp ya da bastırıp instagram sayfalarında ya da bireysel satış yapabileceğim mecralarda satış yapmak istiyorum.

Aranızda tanıdık yada kendisi toptancı olan veya uzaktan yakından bu işlerle herhangi bir alakası olan birisi bana yardımcı olabilir mi? Bu işin artıları ve eksilere nelerdir nereden nasıl başlamalıyım önerilerinizi bekliyorum çok büyük paralarda gözüm yok öğrenciyim sonuçta aylık 300-400 kâr ettirse bana yeter.

• okuduğun bölüm iyise liselilere özel ders ver. gerçi kız değilsen veliler kabul etmez.
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Maalesef baya bi yere ilan verdim ama dönen olmadı ingilizce dersi verebilirim ama dönen olmadı.
  • Zatı Muhterem kullanıcısına yanıt
    Söylediğin belki instax mini ile olabilir düzgün ve hoş fotoğraflar çıkabilir.
  • Up
  • bionluktan biraz yürüyebilirsin iyi olduğun konular varsa.

baskı işi de sıkıntı ben yaptım ama baştan sipariş alıp bastırdım, kar oranım düşük olmasına rağmen ve ürün kaliteli olmasına rağmen çevremdeki insanlar baskıya doyunca iş bitti. açılamadım network kuramadım, kuran kurmuş yani.

• ayda 15 bın tlkar garantı.çekıcen tost arabanı okulun önüne tot yetıstıremezsın o derece satarsın

tanesınde 3 tl kar etsen gunde 200 tane sat 600 tl ayda 18000 tl kardasın

elektrıgı gazı cıkar sana net 15 bın tl kalır

kalabalık yere cekıcen aksamlarıda denız kenarına cek,hatta okulu bırakır cok kazanıyon dıye bunu yaparsın

• MotosikletPilotu kullanıcısına yanıt
    tishodan baskı yapılıp satılsa nasıl olur peki sipariş usulü yine?
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Öğrenciye ek gelir olarak pek mantıklı değil gibi :D
  • En yakın bime gidip görseldeki ürünü alıp sat

Öğrenci için ek gelir
  • Bunu ilkokuldayken yapmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.