Şimdi Ara

Öğrenciyim 50 BİN TL bütçem var ,Siz olsanız bu parayı Nasıl kullanırdınız , Ne tür Bi yatırım yapmalıyım ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
6
Favori
12.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Cidden sağlıklı Bi fikir önerisi. Durumumuz Allah'a şükür iyi. Ne kadar ücret gidiyor nedir bu İngilizce dersinin durumu nerden sağlıklı bilgi alabilirim. Hep duydum gördüm ama hiç oralı olmamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Kutahyali mi

Oooo hemserim

Kutahyaliyim

Eskisehirde yasiyorum sorun varsa aliyim

Benim tavsiyem

Eskisehirde derin bi arastirma yapip 60 bin civarina bulabilirsen bi apart al

Ver kiraya,zaten kira gelirin iyi olur eskisehirde

Merhaba hemşerimm bende yakın yerlerden de Bi yatırım olur gözüyle bakıyordum. Malum Eskişehir'de hızlı büyümekte

• Stuttgart'a bas. 1'e 3 veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RixtoNN

Yatirim olarak borsaya girmeyi düşünebilirsiniz uzun vadeli olarak tabi biliyorsanız

Borsaya hiç girmedim Dostum. Çünkü çok hırslı Bi insanım sıkıntı yaşatabilir bana

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

quote:

Orijinalden alıntı: opeypazar

quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Hocam araba alın.

Arabam var hocam. İkincisi ağır geliyor vergisi algısı sigortası derken cepten yiyor.

Ah be bende araba olacaktıda.... Hocam tadını çıkarın, kızlarla eğlenin, arkadaşlarla takılın; para kolay bulunmuyor

Herşey Zaman'la olur Dostum. Gönlünce olsun herşey kız da araba da Zaman'la sıradanlaşıyor.

• Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi açıklama yapmışsınız teşekkür ederim yorumunuz için. En iyi iş bildiğin iştir düşüncesindeyim bende. Oto alım satımla uğraşıyordum 2 3 yıldır. Ama artık zevk vermemeye başladı bu iş o yüzden ara verdim

• Bir kargo firmasının acenteliğini yapabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam elindeki paranın 30000 tl si ile bu işe giriliyor diye biliyorum. Bi araştır derim.

Bu arada şanslısınız öğrenci iken elinizde 50 bin gibi bi rakam var. Bazı arkadaşlar para mı o demiş ama kullanmasını bilene gayet de iyi para. biz ise araba alma hayalini bırak kyk borcunu nasıl ödeyeceğiz onu düşünüyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Araştırarak yapılacak bişey değilmiş hocam, ben de araştırıp gittim ama gerek yokmuş.

Şubeye git parayı ver, buna altın hesabı açmak istiyorum de yeter. Ücret yok değil mi dersin emin olmak için çok çok. Halk bank için bu şekilde, sıra alıp, altın hesabı açmak istiyorum diye bir form alıp doldurup vezneye geçin sıra gelince.

Anlaşılan kolaylaşmış daha önceden belli bir kira ödüyorduk bu yatırım için

• apokalipta A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Umarım daha fazlası sende olur. Gönlünce yaşarsın sende

• opeypazar kullanıcısına yanıt
    Anlamam lazımdı hocam parayı kazabilen yatırımıda bilir.
  • Ye, ic ve sic kardesim. Hatta kizlarla ye. 4 yil pasalar gibi yasarsin o parayla ogrencilik dedigin sey bir daha gelmiyor. 50 bin teleyi tunelin ucu bombok bi yere ciktiginda yani is hayatina gectiginde rahat kazanirsin. 50 bin teleye yatirim olmaz o yuzden dedim bunlari.

• Öğrenci halinle bu kadar para biriktirebildiysen harbi helal olsun. Bana sorarsan koy bankaya falan dursun kenarda illa harcamak zorunda değilsin kafanda bir planın yoksa. Daha öğrencisin zaten koy faize ihtiyaçların olduğunda da oradan kullan işte ne desem ...
  • Yapınızı bilmiyorum ama 50bin faize yatırırsanız bankalar enflasyon üzeri vermeyebilir genelde 11 12 o civar pek bir getirisi olmaz ama günlük kiralık daire işine bakın derim faizden gelen para ile başa baş ticaret yapabilirsiniz

• Ya arsa al ya da dolar altın euro diğer türlü enflasyon yer seni

• Aselsan hissesi öneririm

• Al-sat ı çok olan bi yerde emlak ofisi açılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 bin karşılığında yeni açacağım muayenehaneye %10 kar ortaklığı teklif ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opeypazar

Hocam Muğla'da okuyorken 1+1 ev minimum 180 bin TLdi. Buradan Muğla valisine yetkililere sesleniyorum şu işe Bi el altın artık

Suan fethiyede bile evler 300 400bin merkezi yerlerde

• 50 bine ev yok. Araban zaten varmış. Dükkan falan açmak maliyetli. En iyisi yarısını bankaya at diğer yarısını da ye. Yurtdışına falan çık gez dolaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 29 Nisan 2017; 14:5:16 >
  • Bence en guzel yatirim, kendine yapilan yatirimdir. Bugun 50bin tl ile sifir bir araba almak bile cok zor. Kaldi ki bu parayla acilacak isin ne getirisi olacak. Ben bile cogu zaman sorguluyorum hayati suan hukuk okuyorum, ulkemizde prestijli bir meslek coguna gore ama yarin bir gun Allah gostermesin bir ic karisiklik oldu diyelim ki olmasi muhtemel bu ulkeden ayrilmak durumunda kalsak yurtdisinda vasifsiz eleman sayilmak cok dusunduruyor beni.Duygusal olmadan biraz rasyonel dusunmek gerek bence. Hicbir sey icin gec degil. O yuzden eger imkaniniz varsa ekonomik olarak zorlanmayacaginiz avrupa ulkelerine dil ogrenip yerlesme plani yapin bence. Orada yasadiginiz sure boyunca issizlik maasi dahi alsanız Turkiyeden daha iyi kosullarda yasayacaginiza ve kafanizin daha rahat olacagina eminim. Illa Turkiyede bir seyler yapmaliyim diyorsaniz da ozellikle IT alanindaki genc fikirlere melek yatirimcilik yapabilirsiniz. Turkiyede yazilim sektorunun getirisi hala bircok meslegin otesinde ve gercekten guzel bir fikrin hayata gecirilmesi dis ulkelerde fark edilirse size gani gani paranin ve bir cok ulkenin kapisini acar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.