Şimdi Ara

ok sılınsn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadas wıreless bır turlu açılmıyor açmak istendiginde şu şekilde uyarı verıyor ımzamdaki modelden kullananlar lutfen yardım etsın donanım takılması ıstenıyorda ne donanımından bahsedıyor???
    yerel ag ıle ınternete gırılıyo ama wıreless etkınlestırılemıyo aygıt yonetıcısınden kontrol ettıgımde wıreless kartında bı sorun gozukmuyo yuklu ve sorunsuz calısıyo dıyo eskıden zaten boyle bı sorun yoktu noluyo buna

http://img260.imageshack.us/img260/4082/adszqa1.jpg
    http://img110.imageshack.us/img110/1387/adsz2rh3.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _cansu_ -- 23 Nisan 2007; 23:15:48 >

• bu cümleleri yazarken klavye ile müthiş bir savaşa girmiş olmalısın. kaç dakika sürdü bu satırları yazman?

senin durum wahim. pc' yi doktora götürmen gerekiyor. bir doktor dokunmalı bu bilgisayara, belki bir yerlerde keşfedilmeyi bekleyen bir butonu felan vardır bilgisayarının. mewluth beni affet...
  • pofffff
    en kötü ztn servise gidicek de bn dell kullanıorum normalde aynı programı kullanıolar wıreless ıcın bnmkı banamısın demedı sımdı bu bole sacmalıo sabrım taştı artk bu laptop annemın bn yaptım sanıcak ya oooooooof servise gerek kalmadan çozmem gerek baska bı onerın olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _cansu_

pofffff
    en kötü ztn servise gidicek de bn dell kullanıorum normalde aynı programı kullanıolar wıreless ıcın bnmkı banamısın demedı sımdı bu bole sacmalıo sabrım taştı artk bu laptop annemın bn yaptım sanıcak ya oooooooof servise gerek kalmadan çozmem gerek baska bı onerın olmalı

wireless düğmesine açıyonmu ?
  • fn + f8 den bahsedıosan bı ıse yaradıgı yok bı basıorm kapalı dıo beklıorm bıdaha basıorum yıne kapalı dıo acmıo ya ac mı o cıldırıcam cok yakın
  • quote:

fn + f8 den bahsedıosan bı ıse yaradıgı yok bı basıorm kapalı dıo beklıorm bıdaha basıorum yıne kapalı dıo acmıo ya ac mı o cıldırıcam cok yakın

fn+f8 i demiyom
    leptopun yanında sağında solunda önünde bzende altında wireless düğmesi olur onlara dikkat et
  • oy oy oy kulaklık cıkısının yanında buldum bıtane
    ya kım nıe kapamıs kı bunu
    benım dell de bole bısı yoktu
    tebrık ederım toshıbayı ya sıyırıyodum az kaldı ılk kez gordum bole bı dugme
    saol
  • quote:

oy oy oy kulaklık cıkısının yanında buldum bıtane
    ya kım nıe kapamıs kı bunu
    benım dell de bole bısı yoktu
    tebrık ederım toshıbayı ya sıyırıyodum az kaldı ılk kez gordum bole bı dugme
    saol

aslında toshibada değilde acer hp sony v.s. çoğu markada böyle bi düğme var bence olması gayet güvenli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.