Şimdi Ara

Ön camdaki tuhaf rüzgar sesi-yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar jazzımla 120 nin üzerine çıkınca ön cam sol üst köşeden sanki biri eliyle ritim tutuyormuş gibi pat pat pat pat diye bir ses geliyor, servise gittik sesi duydular sileceklerdendir dediler uğraşıp didinip çözemediler rüzgarlı yerlerde(tem kurtkoy bolgesi gibi) ses daha da artıyor ve çok can sıkıcı oluyor normal bir rüzgar sesi de değil sanki biri eliyle sol üst köşeye tempolu olarak vuruyor, yurtdışındaki forumların birindede benzer bir şikayet okudum, aranızda benzer bir problem yaşayan yada nasıl çözebileceğini bilen arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum teşekkürler...

• Selam, civicte benzer bir problem yasamistim. Garanti kapsaminda ön cam cita icleri, orta direk icleri, 4kapi icleri ile 3.stop lambasi cevresini özel yalıtım malzemesiyle beslediler. Su anda sadece lastik sesi var baska cit yok. Bilgine..
  • teşekkürler başka bir servise götürüp yazdıklarını sorayım belki onlar çözerlerr
  • adı üstünde jazz yapıyordur araç
  • kusura bakma kendimi tutamadım

arkadaşın dediği gibi kenarlardaki çıtalardan olabilir, çıtanın uç tarafı açılma yaptıysa yüksek sürattaki rüzgarda ses yapması normaldir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

adı üstünde jazz yapıyordur araç

aslında dediğin doğru tempo tutar gibi ruzgar sesini duyunca ahanda şiimdi biri saksafon bi başkası gitarla girecek diye bekliyorum ama hiç olmuyoo :)
  • Espiri kaliteli alıncak bişi yok :)

quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

adı üstünde jazz yapıyordur araç
  • araç hiç önden hasar almışmıydı.benim elentramdada 150den sonra uğultu sesi geliyor.öncamın sökülüp tekrar yapıştırılması gerekiyor.
  • sağ ön çamurluk ufak bi hasar sebebiyle değişmişdi ama ön cam sol üst köşeden geliyor ses yani alakası olacağını düşünmüyorum, araba servisde iki gn kaldı ama hala aynı ses takıldım ben buna deliolacam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.