Şimdi Ara

OPEL ASTRA 1.6 GTC SPORT?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Universite ogrencisiyim babam araba almaya karar verdi benim begendigim araba opel astra gtc sport 1.6 2005 model lpgli.bu arac hakkinda bilginiz varsa paylasir misiniz ogrenci icin nasildir,cok yakar mi,genis midir? Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok yakar, yaktığı kadar gitmez çoğu tüplüdür yani enkaz hele 2005 model.

• Sizin dediğiniz h kasa bence alınmaz baya yorulmuş olur o arabalar . Ama yeni kasası dururken gidip srocco alanları hiç anlamıyorum valla.
  • 2008 125 bin de aldığım 1.6 Turbo modelini 3 sene kullandım, turbosuz olanlar 105 ve 115 HP olarak 2 motor mevcut belli bir yıldan sonra 115 liğe geçiş yapıldı, arkadaşlarım yıllarca tüplü kullandı bu araçları ve hiç bir zaman şikayet ettiklerini görmedim.

Ek olarak içi gayet geniştir tosun gibi adamlarla az yolculuk etmedim Fiyatı uygun düzgün ekmeği yenmemiş bir araç denk getirirseniz alın senelerce binin, zaten öğrencisin ufak tefek de sağını solunu kurcalarsın gayet yakışıklı bir aracın olmuş olur.
  • 2005 modeller sanırım 105hpdir. diğer 1.6 lar ne yakarsa o da onu yakar. gidiş ve yakıt anlamında 2007 üstü daha iyidir 115hpdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 23 Ağustos 2016; 12:10:59 >
  • Üstte bir arkadaş daha belirtmiş eğer h kasa atmosferik olansa. Yaktığı kadar gitmez, birde bu tür araçlarda temiz denk getirmek çok zor sürekli masraf açabilir. Bir sıra bende araştırmıştım ama gerçekten değil GTC normal bir dizel gibi bile gitmiyor araç.
  • 1.6 atmosferikler ne yakar ne giderse aynısıdır, uçmaz kaçmaz yüksek devir fena gitmez, şekli şemali güzeldir, tipi de yakışıklıdır, öğrenci için gayet yeterli ve şekli olan bir araçtır, lpg li olduğu için de yakıt da üzmez, parasına göre alınabilecek ideal araçlardan biridir
  • Bütçeyi arttırabilirseniz turbo olana bakın 180 beygir insignia motoru vardır.
  • Bi ara ciddi ciddi almayı düşündüğüm bi araçtı. İzmirde 2-3 tane satılık vardı zamanında hepsine gittim baktım inceledim ama o araçlar artık hem ucuz olmasından hem de lpg uyumundan dolayı öğrencilerin eline düşmüş temizini bulmak zor. Hele son baktığım arabada gösterge panayır gibiydi tüm ışıklar yanıyordu nerdeyse hiç baktırmamış, arabanın her yanından sesler geliyordu bildiğin enkaz gibiydi. Ayrıca üniversiteden de bir arkadaşım sahipti o araca yakıtı lpg olmadan üzer, şehiriçi 10-11 litrelerde geziyor. Çok temizine rastgelirsen tavsiye ederim ama sahibindendeki araçların geneli düzgün değil. Çok hevesliydim ben araştırırken büyük hayal kırıklığı oldu benim için.

• ZarakiKenpachiDa Z kullanıcısına yanıt
    Lpg li olacaksada turbo lu alın. Çok güzel bir araç. Cidden ülkemizde apaçi arabasına dönüşmemiş hızlı arabalardan bir kaçı. Ve ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 23 Ağustos 2016; 13:31:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.