Şimdi Ara

OPEL ASTRA İÇİN AHTAPOT JANT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2006 model Opel Astra aracım için 4 tane 16 inch 5 bijon Ahtapot Jant arıyorum. Opelin sitesinde 1 tanesinin satış fiyatı 391TL, çok pahalı. Acaba daha ucuza bulabileceğim orjinal (sıfır veya çıkma olarak) bir yer var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafet007 -- 24 Kasım 2009; 13:10:47 >

• astra gtc lerin jantindan mi bahsediosun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sxn4

astra gtc lerin jantindan mi bahsediosun ?

Evet aynen bu janttan bahsediyorum, birebir aynısı. Ben de tam resmini koyacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafet007

Evet aynen bu janttan bahsediyorum, birebir aynısı. Ben de tam resmini koyacaktım.

Alıntıları Göster
    Bugün itibariyle yeni jantlar alınmıştır, konu kapanmıştır. Gerçi konuyla ilgilenen hiç olmadı (mozvarinli hariç, o sağolsun) ama yine de belirteyim dedim.
  • quote:

Bugün itibariyle yeni jantlar alınmıştır, konu kapanmıştır. Gerçi konuyla ilgilenen hiç olmadı (mozvarinli hariç, o sağolsun) ama yine de belirteyim dedim.

Alıntıları Göster
    ayiptir sormasi kac liraya mal oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemree

ayiptir sormasi kac liraya mal oldu

Alıntıları Göster
    ve nerden aldın? bu arada hayırlı olsun hakkaten çok güzel jant.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

ve nerden aldın? bu arada hayırlı olsun hakkaten çok güzel jant.

Alıntıları Göster
    bu fiyata çok pahalı , bence yarı fiyatına CMS jant al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bu fiyata çok pahalı , bence yarı fiyatına CMS jant al daha iyi.

Alıntıları Göster
    Servisten aldım, orjinal sıfır olarak. Normalde 4 jant + 4 jant göbeği + 20 bijon kapağı 2.240 TL iken bana indirimli olarak 1.575 TL'ye mal oldu. Kredi kartına 6 taksitle aldım. Bu arada eski jant ve lastik takımlarım da satılıktır.

Link

http://www.sahibinden.com/orjinal_opel_astra_sac_jant_bridgestone_lastikler_jant_kapak-17WQQaXQQ19784734WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafet007 -- 25 Aralık 2009; 18:25:34 >

• quote:

Servisten aldım, orjinal sıfır olarak. Normalde 4 jant + 4 jant göbeği + 20 bijon kapağı 2.240 TL iken bana indirimli olarak 1.575 TL'ye mal oldu. Kredi kartına 6 taksitle aldım. Bu arada eski jant ve lastik takımlarım da satılıktır.

Link

http://www.sahibinden.com/orjinal_opel_astra_sac_jant_bridgestone_lastikler_jant_kapak-17WQQaXQQ19784734WQQpXQQdisplayitem

Alıntıları Göster
    güzel yapmışsın hocam, çok şık jantlar
    yalnız astra h bagajına 4 tane 15'lik lastik sığmış ya, helal olsun valla
    seviyorum bu arabayı

• quote:

Link

Çok uçmuşsun fiyat konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

güzel yapmışsın hocam, çok şık jantlar
    yalnız astra h bagajına 4 tane 15'lik lastik sığmış ya, helal olsun valla
    seviyorum bu arabayı

Bagaj konusunda lastikçi de bana sığmaz demişti ama ben sığar dedim ve gerçekten de sığdı 4 lastik. Bu arada lastiklerin havası inmemiş durumda bagaja konuldu. Vallahi ne diyeyim ben de senin gibi çok seviyorum bu arabayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

quote:

Link

Fiyat olarak evet pahalı diyebilirsin ama takımların hepsi gerçekten çok temiz. Almak isteyenler önce görsün sonra kararlarını versinler derim sadece.

• quote:

quote:

quote:

Link

Fiyat olarak evet pahalı diyebilirsin ama takımların hepsi gerçekten çok temiz. Almak isteyenler önce görsün sonra kararlarını versinler derim sadece.

Bende çok temiz 15" çelik alaşımlı jant + lastiğimi satıyordum bir ara sonra vaz geçtim.
    http://www.sahibinden.com/15_celik_jant_continental_lastik-49WQQaXQQ18678826WQQpXQQdisplayitem
    Jant, lastik ve fiyat buydu

Satmak istiyorsan bence biraz indirim yap

• quote:

quote:

quote:

quote:

Link

Bende çok temiz 15" çelik alaşımlı jant + lastiğimi satıyordum bir ara sonra vaz geçtim.
    http://www.sahibinden.com/15_celik_jant_continental_lastik-49WQQaXQQ18678826WQQpXQQdisplayitem
    Jant, lastik ve fiyat buydu

Satmak istiyorsan bence biraz indirim yap

Alıntıları Göster
    40bin kmdeki lastiği kim alır demir janta kim o kadar para verir=)

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

40bin kmdeki lastiği kim alır demir janta kim o kadar para verir=)

Alıntıları Göster
    İyi o zaman siz söyleyin fiyatı arkadaşlar...
  • quote:

İyi o zaman siz söyleyin fiyatı arkadaşlar...

Alıntıları Göster
    jantlar tanesi 35 40 lira eder bence. lastiklerde 30 anca eder. 40bin kmden sonra ne diş derinliği kalmıştır ne esneklik yanılıyormuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

jantlar tanesi 35 40 lira eder bence. lastiklerde 30 anca eder. 40bin kmden sonra ne diş derinliği kalmıştır ne esneklik yanılıyormuyum?

Alıntıları Göster
    Fiyatlar konusunda birşey diyemem ama lastik konusunda çok yanılıyorsun. Çünkü resimlerde de görüldüğü gibi hiçbir aşınma veya esneklik kaybı olmadı. Diş derinliği de sıfırdan farksız. İstersen diş derinliğini de ölçer sana söylerim. Ama şunu bilmeni isterim ki bu tip kayıplar hep kullanıcıdan kullanıcıya değişir ki ben de yaptığım şu 40000 km boyunca bir kere bile ne bir kaydırma ne bir patinaj ne de ani fren yapmadım. Ve o kadar titiz br insanım ki arabamı benden başka hiçkimse de kullanmadı. Anla yani.

• quote:

Fiyatlar konusunda birşey diyemem ama lastik konusunda çok yanılıyorsun. Çünkü resimlerde de görüldüğü gibi hiçbir aşınma veya esneklik kaybı olmadı. Diş derinliği de sıfırdan farksız. İstersen diş derinliğini de ölçer sana söylerim. Ama şunu bilmeni isterim ki bu tip kayıplar hep kullanıcıdan kullanıcıya değişir ki ben de yaptığım şu 40000 km boyunca bir kere bile ne bir kaydırma ne bir patinaj ne de ani fren yapmadım. Ve o kadar titiz br insanım ki arabamı benden başka hiçkimse de kullanmadı. Anla yani.

Alıntıları Göster
    Hocam iyi diyosun, dikkatli kullanmakla cayır cayır fren yapıp "pati çekmek" arasında tabii ki fark var
    ama araban 2006 model olduğuna göre o lastikler en iyi ihtimalle 3, en fazla 4 yıl önce üretilmiş demektir
    lastik dediğinin ömrü ideali 4 , max 5 yıldır zaten
    dişlerin erimemiş olması bu durumu değiştirmez, lastiğin kimyasal özelliği bu sonuçta

bu arada bi araştırma yaptım, opelin indirimli fiyatı bile yüksekmiş
    bkz:http://www.cms.com.tr/dosyalar/FiyatListesi2009.pdf
    ama aldığın jant hala çok güzel bi jant bence, param olsa hiç acımam

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

Hocam iyi diyosun, dikkatli kullanmakla cayır cayır fren yapıp "pati çekmek" arasında tabii ki fark var
    ama araban 2006 model olduğuna göre o lastikler en iyi ihtimalle 3, en fazla 4 yıl önce üretilmiş demektir
    lastik dediğinin ömrü ideali 4 , max 5 yıldır zaten
    dişlerin erimemiş olması bu durumu değiştirmez, lastiğin kimyasal özelliği bu sonuçta

bu arada bi araştırma yaptım, opelin indirimli fiyatı bile yüksekmiş
    bkz:http://www.cms.com.tr/dosyalar/FiyatListesi2009.pdf
    ama aldığın jant hala çok güzel bi jant bence, param olsa hiç acımam

Alıntıları Göster
    Sağol dostum teşekkür ederim, işte dediğin gibi ben de acımadım paraya ve aldım orjinalleri ve gerçekten de çok yakıştı. Bir ara resimleri koyacağım. Bak bakalım yakışmış mı arabama.

• quote:

Sağol dostum teşekkür ederim, işte dediğin gibi ben de acımadım paraya ve aldım orjinalleri ve gerçekten de çok yakıştı. Bir ara resimleri koyacağım. Bak bakalım yakışmış mı arabama.

Alıntıları Göster
    200 liraya falan teklif gelirse kaçırma sat jant lastiği.
    Sonuçta 4 yıllık lastik ve teneke janttan bahsediyoruz :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.