Şimdi Ara

Operatörden Ön Ödemeli İphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda Turkcell den ön ödemeli İphone alan var mı ? Eğer varsa ürün temlik bedelinin yüzde kaçı ön ödeme olarak peşin ödeniyor ? Geri kalan kısım kaç taksite bölünüyor ? Taksite bölünen kısıma ne kadar vade farkı ekleniyor ?

• Telefonda taksit olmadığı için operatörler cep telefonu bedelini aylık faturalara taksitle yansıtabiliyorsa daha avantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 29 Eylül 2014; 18:51:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Ben Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana ön ödemeli şekilde İphone6 alabileceğimi ürün bedelinin belli bir kısmını peşin ödemek koşuluyla geri kalanı taksit yapıp faturaya yansıtıyorlar. Ayrıca peşin ödememiz gereken miktarda ürün bedelinin en fazla %50 si olabilir daha fazla olamaz. Benim merak ettiğim bu peşin ödenecek kısım yüzde kaç oluyor ? Bir de geriye kalan taksitli kısma ne kadar vade farkı ekleniyor .
  • Ben Turkcell abonesi değilim. Yeni hat alsam olmadı hattımı taşısam aynı koşullarda Iphone 6+ alamaz mıyım?

Valla o kadarını bilmiyorum ama büyük ihtimal bu yöntemle alabilirsiniz ama yinede arayıp sormanızda fayda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: we0nss

Valla o kadarını bilmiyorum ama büyük ihtimal bu yöntemle alabilirsiniz ama yinede arayıp sormanızda fayda var..

Ben böyle almak istiyorum ama TİM' lerde bile gelmeyen Iphone 6 + sırası var.
    Millet ne açmış Iphone 6 +' a...

Benim bulgu ve tahminlerime göre iP6 : iP6+ üretimi (global olarak...) 5 : 1 oranında olabilir.

Şu anda giderilebilmiş mi, bilmiyorum ama iP6+ ekranlarında Apple'ın üretim sıkıntısı varmış. Fabrikaya gelen 1000 ekrandan 400-500'ü üreticiye iade edilmekteymiş. Bu problem en aza indirildiğinde bile yukarıdaki oran 4 : 1 civarında olacaktır.

Apple muhtemelen bu konuda büyük kumar oynamak istemedi, en azından ilk başlarda. TR gibi "böyyük, en ala olanıdır..." diyen birkaç pazarı da şimdilik fazla dikkate almadı. İleriki aylarda durum değişebilir, şimdilik biraz erken...
  • Vodafone' a gittim şimdi.
    Ellerinde 64GB Iphone 6 + Gold varmış, yarın getireceğiz deyince sipariş verdim kimlik fotokopimle.
    Ama yanlış hesapladılar.
    24 ay taahhütlü, 400 TL ön ödemeli, 70 TL tarife (2GB internet, her yöne 200 dakika, 2000 sms 29 TL normalde) + 120 TL cihaz ücreti toplam 3200 TL ödersin dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: we0nss

Ben Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana ön ödemeli şekilde İphone6 alabileceğimi ürün bedelinin belli bir kısmını peşin ödemek koşuluyla geri kalanı taksit yapıp faturaya yansıtıyorlar. Ayrıca peşin ödememiz gereken miktarda ürün bedelinin en fazla %50 si olabilir daha fazla olamaz. Benim merak ettiğim bu peşin ödenecek kısım yüzde kaç oluyor ? Bir de geriye kalan taksitli kısma ne kadar vade farkı ekleniyor .

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ama böyle bir uygulama hakkında bir bilgimiz yok, TİM'lerle görüşün diyor. Bu bilgiyi nereden aldınız hocam ?
  • zbetk kullanıcısına yanıt
    Hem sitesinde yazıyor hem de müşteri hizmetlerinden bilgi aldım. Sitesinde de limit puanı yeterli olmayan kullanıcılar için Ön Ödemeli cihaz kampanyaları var
  • Bende turkceldeyım ve kullandıgım 30 tl lik pakette iphone malesef yok.en ucuz 69 tl pakete eklenıyor.Şimdi böyle bir sey var mı yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Bende turkceldeyım ve kullandıgım 30 tl lik pakette iphone malesef yok.en ucuz 69 tl pakete eklenıyor.Şimdi böyle bir sey var mı yok mu ?

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/iphone-bireysel-akilli-telefon-kampanyasi

Katilim kosullari kismini okuyunuz hocam

Herhangi bir pakete kontrat yapmadan iphon6 16gb i 36 ay taksitlen ayda 77tl ye alabiliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 77 TL dediğiniz değeri nerde gördünüz? Ben sayfayı inceledim ama bulamadım.
  • AhmedKaymakcı kullanıcısına yanıt
    Bunun 12 veya 24 aylık olanı yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahirzora

77 TL dediğiniz değeri nerde gördünüz? Ben sayfayı inceledim ama bulamadım.

Buldum, Katılım Koşulları altında. 12,24 ve 36 aylık taksitler var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.