Şimdi Ara

Orjinal Çakma Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler telefonun batarya gitti 2 gündür hayat damarlarımdan biri kopmuş gibiyim. :D Neyse konumuz telefonun bataryası değil. Olay şu Google girdim orjinal batarya yazdım teknosa vatanbilgisyar vb. büyük firmaların hepsinde fiyat yazıyor fakat stok yok ? BEnde n11e falaan girdim lan bir baktım yarı yarıya fiyatlar n11 orjinal damgaası vurmuş adamlara soruyorsun orjinal efendım burda üretildi bilmemne ssamsung ürünü falan kafamı karıştıyıyorlar. Yani bu herifler kolpacı mı o ürünler çakmamıdır yoksa cidden orjinal olanı var mıdır ?

• Orjinal değil. Hatta ben çakma olduğunu bile bile aldım bi tane adam göndermeden önce aradı bu orjinal değil ona göre al diye. Biliyoz la gapat telefonu deyip almıştım. Heralde çok şikayet geliyor bazılarına. Al ama orjinal olmadığını bil. Orjinal istiyorsan teknik servisten yada büyük mağazalardan satın al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeşim hiç bulaşmıyım o zaman. Orjinal istiyorum da büyük mağazalarda stokta yok Samsung Note 2 Batarya :( Bu telefoncularda satılan bataryalar orjinal midir ? Peder sormuş çakması 40 orjinali 80 demişte bu orjinalde orjinal değilse ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyaman30

Anladım kardeşim hiç bulaşmıyım o zaman. Orjinal istiyorum da büyük mağazalarda stokta yok Samsung Note 2 Batarya :( Bu telefoncularda satılan bataryalar orjinal midir ? Peder sormuş çakması 40 orjinali 80 demişte bu orjinalde orjinal değilse ? :D

Bende iphone 4s vardı.

Orjinal bataryası 4-5 saat gidiyordu.

Eminönünden 17 liraya bataryasını 5 liraya telefon sökme kitini alıp değiştirdim.

17 liraya aldığım bataryayı 2 sene kullandım ve gün boyu 6-7 saat bakıyordum

• Hacı ben biraz tırsağım ve şansızım bana patlar o falan :D
  • Beyler büyük mağazalarda stokta yok bu telefonculardan alsak kesin orjinal midir ?
  • orjinal efendım burda üretildi bilmemne ssamsung ürünü

Harbiden benim de kafam karıştı

• Telefoncular orjinal dediği kesin orjinal midir 80 tl ?
  • orjinal bataryanın model numarasını internette aratın.ebay e falan bakın.genuine ürün olmasına dikkat edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.