Şimdi Ara

Orjinal Oyun alın arkadaşlar. Pek çok neden var( Firmalara daha iyi oyun yapmaları için destek olun)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orjinal Oyun alın arkadaşlar. Mesela oyunu kopya indirseniz bile sevdiyseniz orjinalini alın. Hem Firmalara daha iyi oyun yapmaları için destek olun, hem de orjinal oyunun multiplayer+dlc+sorunsuz yama vs lerinden faydalanın. her oyunu direk alın demiyorum indirin 15-20 dakka oynayın baktınız sevdiniz gidin orjinalini alın. yoksa piyasa siz almadıkça yeni oyunlar çıkarmaz. cd key satılıyor mesela digital olanları alıp ucuza oyun sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca başıma gelen bi olay. Mafia 2 oyununun "mafia 2 carked" versiyonu kasmalar donmalar yaparken gittim steamden 7.5 dolara orjinalini aldım (bi de joe's adventures paketini aldım yanında) ve sıfır kasma . fps düşüşleri olmamaya başladı 150-200 fps civarı almaya başladım. yani kısaca sağlıklı bir oyun deneyimi +multiplayer+ dlc + firmalara destek açısından orjinal oyun alın. Umarım beni haklı bulanlar vardır forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 4 Mayıs 2013; 23:41:39 >

• Tabi ki var. Şu an sistemim eski diye pek yönelemiyorum orj. oyunlara, 3-4 adet key alabildim bu sisteme göre, bir kaç aya sistemi değiştireceğim ver elini orijinal oyun dünyası.

Şaka maka PC de özellikle bu korsan oyunlar muhabbeti olduğundan oyun yapımcıları korsanın daha az olduğu konsollara göre optimize yapmayı sürdürecek ve optimizasyonu problemli oyunlar gelmeye devam edecek, bunu da düşünmek lazım.

Ayrıca aklıma geldi hocam siz hala 6100 ile mi kullanıyorsunuz o güzelim titanı Oyunlarda kullanım oranları kaç ? Kaçlara kadar düşüyor ? Vallahi o 6100 ün yerinde olsam canımı alında kurtulayım derdim herhalde

• Para yok ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_488

Para yok ne yapalım

15-20 TL arası çok indirim oluyor.Bundle oluyor 1 dolara çok iyi oyunlar denk geliyor.Mesela şuan 9.9 dolar borderlands 2.Eğer 10-15 TL oyuna verecek paranız yoksa,para yok ne yapalım demeyede hakkınız yok bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.