Şimdi Ara

OSS'de en korktugunuz sey?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhangi bi' sey olabilir; sinavin icinden bi' konu, sinav esnasinda yasanacak bi' olay falan.

Ben sahsen boyle Mat1 ve Mat2'de zor sorularla acilan bi' kitapcik gelmesinden korkuyorum. Moral etkiliyo' gidisatimi, ozelikle mat1 ve mat2'de. Bu 2 bolumun ilk 5 sorusundan belli oluyo' nasil gelecegi. Ilk 5 soruda 3 tane yapamazsam, sonrasinda gelen rasyonel sayi, polinom, turev gibi rahat yaptigim konular bile moralimi duzeltemez. Bu yuzden bu 2 bolumde hedefim 22 ve 15 net sirayla, yeter bana. En kotu ihtimali dusunuyorum. O yuzden mat2'de geodan mi baslasam diyorum cunku geo'yu her sekilde 8-9 net getiririm ama ilk geodan baslayip onu da yapamazsam iyice ...a sarar is.

Bi' de arkama sorulari sesli okuyacak veya ne bileyim rahatsiz edici sesler cikaracak biri gelmesinden korkuyorum. LGS'de arkamdaki cocuga 3 kez sus dedim, "hoooooooohhhh, huuuuuuhhhh" diye nefes aliyordu. Bi' de su sorulari, her seyin altini cizir cizir cizerek yapanlardan nefret ediyorum, ayi gibi ses cikariyolar. Bi' sese kafami takarsam tum konsantrasyon dagiliyo', zaten zor toparliyorum konsantrasyonumu.

• klavyendeki "ş,ü,ğ,ı,ö,ç" gibi Türkçe harfler tatile mi çıktı?

• elektrik akımı
    çözünürlük dengesi

kıl soru gelmesin bu iki konudan başkada birşey istemem aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

klavyendeki "ş,ü,ğ,ı,ö,ç" gibi Türkçe harfler tatile mi çıktı?
    ÖSS yaklaşırken şöyle konular açıp milletin moralini bozmayın da sınava rahat rahat girip, çözüp, çıkalım be kardeşim...
  • Nefes alma falan neysede içinden hafif konuşarak çözen çıkarsa kavga çıkarırım orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Hayir, klavyem Ingilizce. Bi' sorun mu var?

edit : Alacakaranlik, bunun neresi moral bozucu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahanthegod -- 9 Haziran 2009; 21:48:24 >
  • Beklenmeyen bir sağlık sorunu. Bahsettiğin sesli okuma muhabbeti benim canımı çok sıkmıştı ama normal bir sınavdı. Sınavda yapmakta zorlandığım ve sonuna gelmeme az kalmış bir soruda herşeyin karışmasına neden olmuş elemana öyle bir bağırmıştım ki hoca bile sus pus olmuştu. Umarım herkes istediği gibi bir sınav geçirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Beklenmeyen bir sağlık sorunu. Bahsettiğin sesli okuma muhabbeti benim canımı çok sıkmıştı ama normal bir sınavdı. Sınavda yapmakta zorlandığım ve sonuna gelmeme az kalmış bir soruda herşeyin karışmasına neden olmuş elemana öyle bir bağırmıştım ki hoca bile sus pus olmuştu. Umarım herkes istediği gibi bir sınav geçirir.
    Sosyal Bilimler 6-7-8 yanlş çıkıo ve ben dilciyim
  • quote:

Beklenmeyen bir sağlık sorunu. Bahsettiğin sesli okuma muhabbeti benim canımı çok sıkmıştı ama normal bir sınavdı. Sınavda yapmakta zorlandığım ve sonuna gelmeme az kalmış bir soruda herşeyin karışmasına neden olmuş elemana öyle bir bağırmıştım ki hoca bile sus pus olmuştu. Umarım herkes istediği gibi bir sınav geçirir.
    Kurşun kalemle bütün sorunun altını çizen tipler var salonun her yerinden duyulabiliyor sesleri onları öldüresim geliyo b.. var da her bi tarafını çiziyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahanthegod

quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Hayir, klavyem Ingilizce. Bi' sorun mu var?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gahanthegod

Ya sizin anlatıp durduğunuz bütün b.ktan şeyler sınav salonlarımızda da yaşanırsa?

Kıl bir salon görevlisi, Alsancak'ın göbeğinde gireceğim zaten sınava, burnunu çekenler, soruları sesli çözenler, boğazını temizlemek için "ııhııı ıhııı" gibi sesler çıkartanlar (Var dershanede böyle bir çocuk, bütün sınavın içine ediyor.) ...

• quote:

sı*mak
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

sı*mak

Alıntıları Göster
    önümdeki veya arkamdaki saygıdan yoksun şahsiyetin soruları mırıldanarak okuması. Mırıldanmasa bile fısıldayarak okuması. Denemelerde bolca karşılaşıyorum ama öss de uyarmak zorunda kalırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmanuelle Olmak

önümdeki veya arkamdaki saygıdan yoksun şahsiyetin soruları mırıldanarak okuması. Mırıldanmasa bile fısıldayarak okuması. Denemelerde bolca karşılaşıyorum ama öss de uyarmak zorunda kalırım.

Alıntıları Göster
    Mat2'den korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Mat2'den korkuyorum.

Alıntıları Göster
    valla açıkcası bende bunlardan korkardım. dershanede arkadaş yanımda çözerken soruları kurşun kalemle altını çizerdi bütün denememin içine ederdi. ancak gerçek sınav gelince davul çalsalar mecbur yapıyorsun. çok takma rahat ol sadece sen girmiyorsun 1.5 milyon insan aynı sorunu yaşıyor. sakin olmaya çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

valla açıkcası bende bunlardan korkardım. dershanede arkadaş yanımda çözerken soruları kurşun kalemle altını çizerdi bütün denememin içine ederdi. ancak gerçek sınav gelince davul çalsalar mecbur yapıyorsun. çok takma rahat ol sadece sen girmiyorsun 1.5 milyon insan aynı sorunu yaşıyor. sakin olmaya çalış.

Alıntıları Göster
    Beyler öyle bişey olursa sizde soruların altını çizin bastıra bastıra.Konsantrasyonunuz bozulmaz böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodSmacker

Kurşun kalemle bütün sorunun altını çizen tipler var salonun her yerinden duyulabiliyor sesleri onları öldüresim geliyo b.. var da her bi tarafını çiziyolar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GodSmacker

asdkjfasjkh aynısını yazıcaktım :D

hakkaten uçlu kalem çok ses çıkarmıyo, kurşun kalemle baya rahatsız edici bi ses çıkıyo, siz uyarmayın gözetmene söyleyin rahatsız edici bişey oldumu halleder o

• quote:

Orijinalden alıntı: get a life

quote:

Orjinalden alıntı: GodSmacker

asdkjfasjkh aynısını yazıcaktım :D

hakkaten uçlu kalem çok ses çıkarmıyo, kurşun kalemle baya rahatsız edici bi ses çıkıyo, siz uyarmayın gözetmene söyleyin rahatsız edici bişey oldumu halleder o

Alıntıları Göster
    bildiğim yerleri heyecandan unutmak ve son zil çaldığında kağıdı verirken aklıma gelmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Can !

bildiğim yerleri heyecandan unutmak ve son zil çaldığında kağıdı verirken aklıma gelmesi

Alıntıları Göster
    ya harbi sizi buraya Allah moral bozasınız diye mi gönderdi? ben 7. sınıfım sbs ye 4-3 gün kala çok mutluydum bu foruma bi girdim bu bölüme moralsiz başladım sınava... Abilerim- ablalarıma da yaşatmayın bunu xD

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze57

ya harbi sizi buraya Allah moral bozasınız diye mi gönderdi? ben 7. sınıfım sbs ye 4-3 gün kala çok mutluydum bu foruma bi girdim bu bölüme moralsiz başladım sınava... Abilerim- ablalarıma da yaşatmayın bunu xD

Alıntıları Göster
    Fenleri çok kasmasınlar yeter. 2006-7-8 deki gibi olursa fen soruları sorun yok ama olurda kasarlarsa kayar bana
    Bunun dışında mat2 de korktuğum bi tek analitik var. oda ne sorcakları belli değil. analitikte geniş bir konu istenirse kasıntı sorular çıkar, bakalım artık. Soruların zorluğu dışında en çok korktuğum şeyde işlem hatası yapmak veya soru okuyup hızlı çözüyüm derken istediği şeyi yanlış anlamak gibi şeyler.bunlar mat1 de çok oluyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Fenleri çok kasmasınlar yeter. 2006-7-8 deki gibi olursa fen soruları sorun yok ama olurda kasarlarsa kayar bana
    Bunun dışında mat2 de korktuğum bi tek analitik var. oda ne sorcakları belli değil. analitikte geniş bir konu istenirse kasıntı sorular çıkar, bakalım artık. Soruların zorluğu dışında en çok korktuğum şeyde işlem hatası yapmak veya soru okuyup hızlı çözüyüm derken istediği şeyi yanlış anlamak gibi şeyler.bunlar mat1 de çok oluyor bana.

Alıntıları Göster
    yetiştirememek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.