Şimdi Ara

ÖSYM Bizle Dalga Geçiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Duyuru linkini googleda arattıyorum linkin açıklamasına bakın şaka gibi uzaylılar türkiyeye gelmeyeceklerini açıkladı.Biri sağlam gırgır geçiyor ama hadi hayırlısı...

• Baska şans olsa da kimsenin ağız kokusunu çekmesek keşke. Bitsinde en az 4 yıl kurtulalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güldüm ya nasıl bir trollüktür :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz310

Duyuru linkini googleda arattıyorum linkin açıklamasına bakın şaka gibi uzaylılar türkiyeye gelmeyeceklerini açıkladı.Biri sağlam gırgır geçiyor ama hadi hayırlısı...

güzel ögeyi denetle :D

• Kesinlikle troll değilim kendiniz de aratabilirsiniz beyler öğeyi denetle filan yapmadım.
  • Konuyu açan arkadaş troll değil.ÖSYM den böyle bir trollük beklemezdim o da foruma ayak uydurdu,kesin forumu takip ediyor
  • öğeyi denetle değil arkadaşlar aratın google'da çıkıyor zaten
  • doğru arkadaşlar çıkıyor fake değil ama ösym mal
  • :D Şaka gibi ya
  • harbiden çıkıyor lan
  • Biri şunu ÖSYM ye atsın utançlarından sınavı falan açıklayıp gündem değiştirirler belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devletin kurumu bile trolll la.
  • başka birisi yapmıştır bu ne
  • Umarım kendileri bilerek yapmamıştır bunu böyle saçmalık olmaz oyun mu oynuyoruz burada? Vikipedideki bilgiler değiştiriliyordu ya onun gibi bir şeydir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sondaki yazı değişip duruyor. Birileri o şekilde linke girmiştir fazlaca google de o şekilde indekslemiştir. Yakında orada ana bacı küfür yazarsa şaşırmam.
  • Şu kuruma bir daha işim düşmemesi dileğiyle...
  • Valla efsane olmus bu ne lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.