Şimdi Ara

oto pazarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar istanbul'da oto pazarları nerelerde ve hangi günler, daha doğrusu cumartesi günleri de kuruluyor mu? Yardımcı olursanız memnun olurum.

• pazar günleridir herhal sadece

ana dolu yakasında kartal ve altunizade otopazarı var

karşıdada benim bildiğim bahçelinin arkasında kuruluyodu bi tane

daha büyükleride vardır ama ben sadece onu biliyom

kartalda oturup okadarıda yeter:)
  • Avrupa yakasında Sefaköy'de ve Yenibosna'da E5 üzerinde var. Sefaköy'deki daha büyük. Ama hiçbiri Kartal otopazarı kadar büyük değil. Kartal'da çok fazla çeşit ve model bulmak mümkün. Cumartesileri bazı yerlerde büyük ticari araçlar oluyor, aynı yerlerde Pazar günleri binek ve hafif ticari araçlar oluyor.
  • sefaköy nursu oto pazarı cumartesi günleri komyonet picup vb
    pazar günleri otomobil
  • PAZAR GÜNLERİ RAMİ DE DE KURULUYOR PAZAR...
  • kaliteli araç alıyosanız kartala gelmeyin

altunizadeye gidin

kartalda lux araba yok pek
  • çobançeşme iyidir...
  • şirinevlerden karatala nasıl gideceğim.veyahut bu sefaköy nerde eski yerinden kaldırılmış bilen var mı?
  • yenibosna çobançeşmeye bak istersin
  • peki izmirde tam olarak nerde olduğunu bilen varmı arkadaşlar..bana gaziemir serbest bölge dendi gittim ama hep doğan ve reno 9 vardı lüx arabaları bulabileceğim bir pazar yokmu koca izmirde bilgisi olan arkadaşa varmı??
  • bende kartaldakı yer kalttı die biliyorum yanlısım mı var acaba
  • katılıyorum ıstanbulun en kalıte mekanıdır sahtecılık falanda asla olmaz calıntı araba asla bulamasın ıcerde bunuda goze almamız lazım calıntı araba olayları cok acık oto pazarlarında coban cesme oto pazarında her turlu aracta var lux yada daha ucuz araclar ve cumartesıde var satısı ama pazar daha cok model oluyor haa bu arada gıdersen eyer yardımcıda oluruz orda :D pm at yeter
    quote:

Orjinalden alıntı: kankys

yenibosna çobançeşmeye bak istersin
  • çobancesme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.