Şimdi Ara

otomatık clio 1.4 rxt cekıs dusuklugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaslar ustalarında cozemedıgı bır sorunu sızınle paylasmak ıstıyorum aracımda lpg de ve benzındede cekıs dusuklugu var araba devamlı klıma acık olurda zor gıder ya o sekılde arac kendını zor topluyor gaza yuklenınce tepkısı dusuk oluyor bu sorun daha once de oldugunda ılgınctır stop edıp calıstırınca gecıyordu normal halıyle cekısı dusuk halı cok barız bellı oluyor son ıkı haftadır bu sekılde yalnızca 4 gun sehır dısına cıktım yolda normale dondu 4 gun boyunca o sekılde duzeldı ankaraya geldım yıne aynı ve bu sekıldeyken yakıt degerı normalden daha fazla gozukuyor ılk once sanzuman ustasına gıttım sanzuman komple yapıldı bu arada usta baktı sanzumanla alakalı degıl bu dedı dedıgı gıbı sanzumanın vıtes gecısınde falan hıc bır sey yok neyse motor ustasına gıttım trıger sentesıne bakcaz ordan dedı baktı ettı gecmedı daha sonra baska motor ustasına gıttım motordan degıl sanzumandan dedı en son dun ankarada kurtay oto reno servısınden ayrılma usta tavsıye uzerıne gıttım baktı ettı pc ye bagladı aracta arıza kaydı flaan yok tek bır yer parametre galıba burda zengın fakır karısımı var dedı sıfırladı bogaz kelebegının contasını bır kac yerın contalarını degıstırdı orjınal hava flıtresı taktı yanlıs yazmıyorsam rolantı duzenleyecısını temızledı araba test ettım normal gıbı geldı sanayıden cıktım yıne aynı aklıma takılan aracın motoru veya sanzumanı cok ısınınca genel olarak yapmaması sehır ıcınde az km yapınca halıyle hep bu sekılde bır de arıza stop edılıp tekrar calıstırınca nasıl gecer bunedır aklım almadı bu arada meshur stop etme sorunumuz var aracı p ye alınca stop edıyor bazen stop ettınten sonra hemen calısmıyor ama n de calısıyor artık usta usta gezmekten dunya para harcamaktan bıktım basına bu sekılde gelen yada bır cozumu olan varmı Allah rızası ıcın

• debimetre ye baktırdınızmı , çekiş düşüklüğünün çok sebebi oluyor benzin pompası vs gıbı bırde egzoz bolumune baktırın derım katalızator tıkanıklıgıda böyle şeylere sebep oluyormus katalızator ıcın egzoz emısyon degerını olcturun cok fazla cıkıyorsa ona bakarsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.