Şimdi Ara

Oyunda bilgisayar Reset atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben bf4 oynarken bir müddet sonra kasa bir anda kendini kapatıyor sonra tekrar başlatıyor ve başlatırken tüm fanlar büyük bir gürültüyle kendini Son ayara alarak dönüyorlar. Oyun içi ısı testlerinde hiçbir bileşen 70 i geçmedi zaten kasa haf 932 Full tower kasa. Ancak neden kendini kapatıp tüm fanlar Son hız çalışır halde açıyor anlamadım kasa temiz fanlar temiz. Arkadaşlar lütfen yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Psu arızalı olabilir
  • yazılımsal yada donaımsal olabilir format at bir kez bak durumuna eğer halen devam ediyor ise.

1 ram 2 anakart 3 psu arızasıdır
  • işlemci macununu kontrol edin ısınmamalı aşırı.. Yoksa psuda sorun olabilir başka bir psu takıp deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelly_1

Arkadaşlar şimdi ben bf4 oynarken bir müddet sonra kasa bir anda kendini kapatıyor sonra tekrar başlatıyor ve başlatırken tüm fanlar büyük bir gürültüyle kendini Son ayara alarak dönüyorlar. Oyun içi ısı testlerinde hiçbir bileşen 70 i geçmedi zaten kasa haf 932 Full tower kasa. Ancak neden kendini kapatıp tüm fanlar Son hız çalışır halde açıyor anlamadım kasa temiz fanlar temiz. Arkadaşlar lütfen yardım.

Öncelikle anakartın kapandıktan sonra bütün gücüyle fanları açması pc'nin özelliği olabilir benim hp bir anakart vardı ilk basınca uçak kalkıyor gibi yapıyordu sonradan en ufak ses çıkmıyordu ama ısıdan filende kapanmıyordu senin sorunun bencede ısıdan olabilir ya da bilgisayarın bir parçası arıza yaptı deneme yanılma yap başka pc'de..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.