Şimdi Ara

P4P800-X Asus Sorun Yrdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktan Anladığınız Gibi Asus P4P800-X Mainboard Kulllanıyorum
    Bios Update Yaptım Ve Sonuç Makineyi Windowstan kapatıp sonra PSU gÜÇ
    Anahtarından Kapatıp Bir Kaç Saniye Anakartın Işığı Sönene Kadar Bekleyip
    Açınca Sistem Kendini 2.3 Saniye Kadar Açıp Kapatıyor Ve Ondan Sonra
    Butona Basıp Çalıştıa Biliyorum Bilgisayar Açılıyor Ama Oda Ne Bios Sıfırlanmış
    Sistem Default Değerlerde Olduğu Halde Overclocking Failed Mesajı Veriyor
    Sorunu Anlayan Varsa Lütfen Yardım Etsin....

Bios Update Ederken Yedeğini Almayı Unuttum P4P800-X Asus Anakart Kullanan Varsa
    Lütfen Bana Orginal Biosu Yollarsanız Sevinirim
    Email----
    Pafti@tnn.net

• ya bende asus p4p800'ün bios yedeği ve update'i var. uyarsa göndereyim. asus'un web sitesine bak. uyuyorsa bana pm at.
  • anakartın cd si varsa onda bulman mümkün yoksa asus.com.tw den al ve diskete at sonra uptade veya alt+f2 ile bios recover yap.
  • OK Onları Deniyorum Ama Bu Sorun Bios Kaynaklımı Acaba
  • Sorun bios kaynaklı eğer doğru dosyayı bulup tekrar yükleyince açılmazsa , geçmiş olsun....
  • Bulabildiğim en son versiyon 1006 sen hangisini yükledin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboxr3 -- 26 Kasım 2004, 15:31:31 >
  • bios update yaptıktan sonra aynı sorun bendede basladı tıpatıp aynı. bende acaba neden diyordum demekki biosmuş. yedegini almasan bile windowstan asus update proramını kullanarak eski biosa donebilirsin bende yapıcam simdi
  • arkadaşlar ben en az 3 bios sürümü denedim hepsinde aynı hatayı verdi. taki dün kartı yeni aldığım biosa dönünceye kadar... sanıyorumki biosta power bölümündeki bazı ayarlarında bu durumla ilgisi olabilir... tekrar teşekkürler..
  • arkadaşlar bu konu belki kapanmış olabilir ama yinede yazıyım dedim bu anakart sorunlu yada sadece ilk biosuyla verimli çalışıyor çünkü başka hangi biosu yüklediysem sorun çıkardaı... sadece en eski biosuyla sorunsuz çalıştı.. asus ne yapmış böyle...
  • konuyla hala ilgilenen varsa beni bilgilendirirse sevinirim saygılar
  • Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım. bütün bios sürümlerini denedim. 1006,1005,1004'de aynı sorunlarla karşılaştım. Ben şuan 1003 ü kullanıyorum. Onda hiçbir sorun yaşamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.