Şimdi Ara

!! P800'E NASIL FORMAT ATABİLİRİZ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr p800 hakkındabir konuda takıldım telefonum ağırlaştığından dolayı format atma m lazı bir zarar görürmü ve nasıl atabilir ve de tekrara nasıl yükleyebilrim bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim

• format /q /s
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin_mevzu

format /q /s
    Ben onu degilde Fdiski biliyorum
  • quote:

format /q /s
    wheel up
    *
    wheel down
    wheel down
    *
    wheel down
    *

bu gizli servis menüsünden formatlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolatA

wheel up
    *
    wheel down
    wheel down
    *
    wheel down
    *

bu gizli servis menüsünden formatlar...

Alıntıları Göster
    bu arada wheel dediğimiz şey jog dial oluyo türkçe tercümede edeyim jog dial yukarı,*,jd aşağı,jd aşağı,*,jd aşağı,* sonunda bir tane daha yıldız olacak bu arada kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PolatA -- 30 Ekim 2004, 17:47:56 >
  • quote:

bu arada wheel dediğimiz şey jog dial oluyo türkçe tercümede edeyim jog dial yukarı,*,jd aşağı,jd aşağı,*,jd aşağı,* sonunda bir tane daha yıldız olacak bu arada kusura bakmayın

Alıntıları Göster
    hımkm ılgınc bır format :)

• quote:

hımkm ılgınc bır format :)

Alıntıları Göster
    olursa bana haber verin deneyen varmı

• quote:

olursa bana haber verin deneyen varmı

Alıntıları Göster
    HOCAM TEKRAR NASIL YÜKLÜYORSUN

BU JOG DİAL'A YAPILAN YAPILAN FABRİKA AYARLARINA GERİ DÖNMEKMİ?

VE DENEDİM OLMUYOR ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildworld -- 30 Ekim 2004, 17:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildworld

HOCAM TEKRAR NASIL YÜKLÜYORSUN

BU JOG DİAL'A YAPILAN YAPILAN FABRİKA AYARLARINA GERİ DÖNMEKMİ?

VE DENEDİM OLMUYOR ??

Alıntıları Göster
    fabrika ayarları mı bilmiyorum ama telefondaki herşey siliniyor...master reset deniyor olması lazım mutlaka bir yerde hata var... herkes yapıyoda
  • quote:

fabrika ayarları mı bilmiyorum ama telefondaki herşey siliniyor...master reset deniyor olması lazım mutlaka bir yerde hata var... herkes yapıyoda

Alıntıları Göster
    masa üstüne geliyorum aynen dediğin gibi bir yukarı 3 aşağı yapıyorum jog dial'le??*
  • quote:

masa üstüne geliyorum aynen dediğin gibi bir yukarı 3 aşağı yapıyorum jog dial'le??*

Alıntıları Göster
    arada yıldıza basıyomusun (*)?
  • quote:

arada yıldıza basıyomusun (*)?

Alıntıları Göster
    yok ee sonra tekrara geri nasıl yükleyebilirm yani formatmı olucak???
  • quote:

yok ee sonra tekrara geri nasıl yükleyebilirm yani formatmı olucak???

Alıntıları Göster
    Allah seni ,napmasın .... evet hepsi formatlanacak ... kodu editledim yıldız koymayı unutmuşum onuda yap yapacaksan
  • quote:

Allah seni ,napmasın .... evet hepsi formatlanacak ... kodu editledim yıldız koymayı unutmuşum onuda yap yapacaksan

Alıntıları Göster
    Jog dial yukarı -> * -> aşağı-> aşağı-> * -> aşağı-> * bu da p800 service menüsüne gider
  • quote:

Alıntıları Göster
    ya hocam tekrar geri nasıl yükleyebilirm onu soruyorum Adı üstünde format işletim sistyemide gdecek geri nerden yüklücemmmmmmm

• quote:

ya hocam tekrar geri nasıl yükleyebilirm onu soruyorum Adı üstünde format işletim sistyemide gdecek geri nerden yüklücemmmmmmm

Alıntıları Göster
    öyle geri yükleme diyil ya cep telde format sadece programları falan siler üstündeki resimleri kaydettiğin herşeyi siler sıfır telefonu ilk aldığındaki gibi olur anladın? yoksa win xp gibi diyildir

• quote:

öyle geri yükleme diyil ya cep telde format sadece programları falan siler üstündeki resimleri kaydettiğin herşeyi siler sıfır telefonu ilk aldığındaki gibi olur anladın? yoksa win xp gibi diyildir

Alıntıları Göster
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ya hocam öyle desene fabrik ayarı gibi bişey format gibi birşey varmı
  • quote:

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ya hocam öyle desene fabrik ayarı gibi bişey format gibi birşey varmı

Alıntıları Göster
    hocam telefonun işletim sistemini niye silmek isitoysunki kafayı mı yedin?
  • quote:

hocam telefonun işletim sistemini niye silmek isitoysunki kafayı mı yedin?

Alıntıları Göster
    yok be öyle bir niyetim yok yani silip geri yüklemek gib bir imkan yokmu bende p800 kullanıyorum bir sorunum var bu sorun yeni başladı her masa üstüne gelince sistem dosyaları çıkıyor ekrana neden olabilir
  • quote:

yok be öyle bir niyetim yok yani silip geri yüklemek gib bir imkan yokmu bende p800 kullanıyorum bir sorunum var bu sorun yeni başladı her masa üstüne gelince sistem dosyaları çıkıyor ekrana neden olabilir

Alıntıları Göster
    iste dediğimi yap geçer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.