Şimdi Ara

palit 8500GT SUPER 1 GB Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim konfigürasyonu
    palit 8500GT SUPER 1 GB
    İntel Q6600 Core to Quad
    3 x 2 GB RAM
    3 x 750 GB HDD
    Gigabyte GA-P35-S3G anakart
    22' widescreen monitor
    sistemim var fakat bazı oyunlarda istediğim verimi alamıyorum (özellikle GRİD isimli oyunda) oyun özelliklerini düşürmeme rağmen çok ağır çalışıyor. İşletim sistemim XP SP3, DX 9.0 c kullanıyorum ben sorunu ekran kartına bağladım ama sorunu buradan sizlerle paylaşmak istedim. sistem performansını artırmak için pc me yüklemem gereken ek yazılım ya da driverler var mı, parçaların kendi driverlarından hariç hiç bişi yüklemedim. Bu konudaki görüş, öneri ve yarımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    P.S. : Bazı oyunlarda en yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabiliyorum BF 2142 gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrasque -- 27 Ağustos 2008; 19:49:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

O sisteme de 8500 GT hoş olmuş:)

Umarım 1 GB diye oyun amaçlı almamışsınızdır o kartı. Sisteminizdeki bellek ve sabit disk durumuna, ayrıca işlemciye bakılırssa, oyun harici işlerle çok uğraşıyorsunuz?

Sorunu düzgün açıklarsanız, yorum yapabiliriz. Tam olarak hangi ayarlarda açıyorsunuz ve tam olarak ne tür bir oynayış görüyorsunuz?
    Sürücü ayarlarından da bahsetmeyi unutmayın.

sürücü ayarlarına gerek yok tuger , grid de 8500gt mi olur ayrıca o sistemde 8500 ün işi ney , 1gb diye almıs arkadas anlasılan ama o kart 256mb hafızayı dolduramaz bence.onu satsın acilen 8800gt yada 4850 türü birşey alsın yoksa boşa gider o sistem
  • Hocam işine yararsa o sisteme yakışır
    http://forum.donanimhaber.com/m_25516678/tm.htm
  • Hakkattende o sisteme o kart hiç yakışmamış neden o kartı tercih ettiniz yada kim önerdi size???
  • GRİD'de bir problem var ben daha düşük kartla (8400GS) gölgeler düşük kalanı yüksek 2xmsaa açık 20+FPS ile oynuyorum
  • markalı pcmi? gerçi onlar 945 anakart kullanırdı ama
  • Öncelikle fikirlerini paylaşan arkadaşların hepsine teşekkür ederim. Evet bende katılıyorum size ekran kartını değiştireceğim. Öneriniz olan PALİT 8800GT yi alacağım. Herkese teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.