Şimdi Ara

Pandawill İade Süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda pandwill'e iadesi olan oldu mu aşağıda vereceğim 3 track numarası uzun süredir bekliyorum mesela biri hollandada 2 aydır aynı şekilde bekliyor.
    daha öncede iadem olmuştu ama bu kadar sürmesi doğal mı?

RS109746013NL
    RF207001995SG
    RS108819363NL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RebelliouS_SouL -- 8 Mayıs 2014; 21:10:16 >

• RF208178702SG
    RS108806016NL

Bunlarda benim singapur teslim edilmiş ancak depolarına ulaşmamış ulaştığında iade edeceklermiş hala bekletiyorlar.
    Hollanda ise 1 aydır hala aynı şekilde bekliyor.
  • pandawille artık güvenmemeye başladım. sıkıntılı gibi geldi bana.
  • Sabah müşteri hizmetlerinden colin ile görüştüm 3 hafta içinde eğer ellerine ulaşmasa bile bana geri ödeme yapacaklarmış.
  • paypal ile almıyor musunuz ?
    iadeyi paypaldan daha kolay alırsınız.

not düşeyim : buyincoins ten uzak durun. paranın üstüne yatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. paypal a sahte tracking bilgisi vermeye kadar abartıyorlar hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

RF208178702SG
    RS108806016NL

Bunlarda benim singapur teslim edilmiş ancak depolarına ulaşmamış ulaştığında iade edeceklermiş hala bekletiyorlar.
    Hollanda ise 1 aydır hala aynı şekilde bekliyor.

Ahmet kardes senin telefonu pandawill teslim almis bankayla yada paypal ile gorus para yatmismi diye.singapur post sitesine gir ordan kontrol et
    Item No. Posting Date Status Date Status Description
    RF208178702SG 13-03-2014 24-04-2014 Item delivered
    İncele 24 nisanda teslim almis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebelliouS_SouL

Arkadaşlar aranızda pandwill'e iadesi olan oldu mu aşağıda vereceğim 3 track numarası uzun süredir bekliyorum mesela biri hollandada 2 aydır aynı şekilde bekliyor.

RS109746013NL
    RF207001995SG
    RS108819363NL

Sizde kontrol edin rf ile baslayan kargonuzu teslim almislar.

• Ayni sey benim basima geldi pandawill den aldigim zopo zp998 takildi ve geri gitti 23 nisanda teslim aldi pandawill 25 nisanda parami tam iade etti hic kesinti olmadi . Paypal sayesinde tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: yasar82

quote:

Arkadaşlar aranızda pandwill'e iadesi olan oldu mu aşağıda vereceğim 3 track numarası uzun süredir bekliyorum mesela biri hollandada 2 aydır aynı şekilde bekliyor.

RS109746013NL
    RF207001995SG
    RS108819363NL

Sizde kontrol edin rf ile baslayan kargonuzu teslim almislar.

17track ten mi kontrol ediyorsun.
  • Yok arkadasim singapur posttan

• yasar82 Y kullanıcısına yanıt
    Evet farkindayim ancak pandawill daha elimize ulasmadi diyor ben nasil ulasmaz diye posta sirketinin bilgisini veriyorum onlarda iadede olan birimin almasini bekliyorlarmis su kadar zaman oldu diyincede kiviriyorlar ozur diliyorlar en kisa surede sonuclandiracagiz diyorlar ama sonuc yok. Benim en buyuk hatam paypal dispute suresini gecmemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

Evet farkindayim ancak pandawill daha elimize ulasmadi diyor ben nasil ulasmaz diye posta sirketinin bilgisini veriyorum onlarda iadede olan birimin almasini bekliyorlarmis su kadar zaman oldu diyincede kiviriyorlar ozur diliyorlar en kisa surede sonuclandiracagiz diyorlar ama sonuc yok. Benim en buyuk hatam paypal dispute suresini gecmemdir.

İçin rahat olsun pandawill en güvenilir sitelerden biridir. paranın üzerine yatmazlar ama kargo ücreti kesintisi yapacaklardır.
  • arkadaşlar 3 hafta süre vermişlerdi konuştum şimdide hayır yok oyle birşey dediler konuştugum adamı sordum işten ayrıldı dediler. 5 ayı geçti bir ürün nasıl olurda ellerine geçmez. sizce ne yapabilirim bu konuda paypala yazsam paramı iade alabilirmiyim. yada kredi kartını kullandıgım banka ile görüşsem birşey yaparlar mı adamlar hiç sallamıyor ilgilenmiyorlar daha öncede iadem oldu ama bu kadar sürmedi.
  • quote:

arkadaşlar 3 hafta süre vermişlerdi konuştum şimdide hayır yok oyle birşey dediler konuştugum adamı sordum işten ayrıldı dediler. 5 ayı geçti bir ürün nasıl olurda ellerine geçmez. sizce ne yapabilirim bu konuda paypala yazsam paramı iade alabilirmiyim. yada kredi kartını kullandıgım banka ile görüşsem birşey yaparlar mı adamlar hiç sallamıyor ilgilenmiyorlar daha öncede iadem oldu ama bu kadar sürmedi.

Aynı durumda ben de varım. Bir gelişme olursa haber verirseniz sevinirim.

Pandawill elimize ulaşmadı ulaştığında size iadenizi yapacağız diyor ama aylar geçti durum değişmedi hatta bir postam teslim edildi yazmasına rağmen bizim depomuzda yok posta şirketi daha getirmedi diyor. Bir defasında da birisi posta singapurda bekliyor iadelerde postalar birikip toplu bir şekilde bize getiriliyor denildi ama pek inandırıcı gelmedi.

Fikri olan varsa yardımcı olursa seviniriz.

• Saka gibi kac ay gecti bir postanin geri gitmesi nasil bu kadar zaman alir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RebelliouS_SouL R kullanıcısına yanıt
    Son durum olarak bugün itibariyle para iade işlemi gerçekleştirdi. 15$ kesintiyle ödeme 3 gün içinde kartıma yansıtılacakmış.

Hollanda'daki postam hala bekliyor o konuda da inşallah iyi bir sonuç çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.