Şimdi Ara

pantel kapanıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben basımdan gecenlerı anlatmak ıstıyorum;
    cowon a2 almıstım "forumda baya bı methını duyupta" 1 yıl kadar once neyse halıyle arızalandı arızasıda format atmıstım gerı versıyon yuklen mıyordum. servise gıttı 30 guluk tamır suresı doldu bende para ıadesı ıstedım. buraya kadar hersey normaldı :=)
    servıste once (bu surecı yazmayı dogru buluyum) serı no olmayn baska bı cıhazı vermeye calıstı ardından kabul etmeyınce baska bır sefer ıste bız bız servıs suresını 45 gune cıkarabılırz dendı neye goreyse? yıne baska bır sefer yenı cıhaz verılmek ıstendı bunu almak zorun dasınız (halbukı 30 gun sonra tuketıcı secıyor neyse ) dendı tabı benım burada yazdıgım gıbı bı konusma gecmıyor servıste kım kıme yedırırse edası var en son tuketıcı mah. basvuragımı soyleyınce baktılar bı sonuc alınmıyor dedıklerı "bız su ana kadar kımseye para ıadesınde bulumadık yenı cıhazı almanızı tavsıye ederım zaten 1 yıl ıcınde tasvıye oluyoruz karsınızda muhattap olmayacak" dendı bu kadar seyden sonra artık tek dusndugum paramı almak:=) kaymakamlıga basvurdum beklıyorum suan ne olcak dıye cowon alıcak arkadaslara boyle seyler de oldugunu soylemek ıstedım amacım kımseyı etkılemek degıl ama bence bu forumda paylasılması gereklı boyle seylerınde

• Paylaştıgın için teşekkürler arkadaşım. Sen mahkemeye başvurmuşsun gerekli işlemler yapılır 1 ay içinde de sonucu alırsın en geç diye düşünüyorum. 1 sene sonra kapanırlarsada kapansınlar sen o zamana kadar çoktan halletmiş olursun işini
  • Hocam panatel'e bulaşmayın. Ben artık tövbe ettim almam bunların bir şeyini. Bunlarda batmazlar bakma sen söylenenlere. Benim D2 bozuldu, tam 2 ay 10 gün servisten gelmedi, kavga dövüş aldık sonunda geldi sıfır giden alet kenarları darbeli geldi, full kutulu giden ürün kalemi filan eksik olarak geldi. Adamlar tam bir servis ucubesi. Ki cowon şunların elinden kurtulsunda, kim alırsa alsın. Sana da geçmiş olsun diyelim umarım sorunun çözülür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetrooper00

Hocam panatel'e bulaşmayın. Ben artık tövbe ettim almam bunların bir şeyini. Bunlarda batmazlar bakma sen söylenenlere. Benim D2 bozuldu, tam 2 ay 10 gün servisten gelmedi, kavga dövüş aldık sonunda geldi sıfır giden alet kenarları darbeli geldi, full kutulu giden ürün kalemi filan eksik olarak geldi. Adamlar tam bir servis ucubesi. Ki cowon şunların elinden kurtulsunda, kim alırsa alsın. Sana da geçmiş olsun diyelim umarım sorunun çözülür.

Arkadaşlar böyle sorunlarını cowon global'a resimli olarak iletin gerekli cezayı keserler
  • Abi benim d2'de aynen öyle iki buçuk ayda filan geldi ve geldiğinde memory card'ın kapağı yoktu. Ben memory card kullanmadığım için birşey demedim ama bu durum içime oturmadı değil. Bu panatel yüzünden çekmediğimiz çile kalmadı. Kapanırsa kapansın.
  • keşke vermeseydin servise bahsettiğin arıza bile değil. bende de vardı 2. el almıştım temiz olsun bi format atıyım dedim birdaha açamadım. kırmızı çarpı çıkıyor. birkaç saat forum karıştırdım sonra kendim çözdüm.
  • bende sidiye kadar cıkmıs butun versıyonlar denedım ama olmadı ıste yuklenıyor gıbı yapıyordu sonra kırmızı x cıkıyordu. bı de panatelın kapanması pekte ıyı olmaz bence halen garatısı dolmamıs cıhazlar otomatıkman servis dısı kamıs olacak dusundurucu
  • Adamlar servisten 2.5 ay sonra ürünü gönderdi, onuda eksik kutu içeriği ve darbeli gönderdi. Konuşa konuşa çözemedik sorunu PANATEL ile, ben de en son Cowon Global'e sağlam bir şikayet maili yazdım, ilgili resimleri de ekledim maile. Daha sonra orada adı Ted olan bi adam, sorunumu halledeceğini belirtti ve gerçektende halletti. Onunla yazışmamızdan bir gün sonra Panatel'den aradılar ve ürünü gönderin değişim yapalım dediler. Gerçekten sonuç alamıyorsanız şikayet etmekten çekinmeyin. Cowon global bu konuda sizi haklı görürse, sorunu hemen çözüyorlar. Ha tek bir şey kötü oldu değişim almamda, siyah renkli cowonum, kırmızı geldi. Siyah yokmuş ellerinde, onun içinde biraz bastırdım gerçi, iyi tamam gönderin kapak değişimi yapalım dediler ama bu kadar ucube bir serviste kapak değiştirme riskine girmek istemediğimden vazgeçtim. İnşallah bir daha bozulmaz, çünkü bu aldığım son Cowon'du, daha da cowon almam Panatel sattığı süre içinde!

• arkadaşlar topluca hareket edip şikayet maili göndersek daha iyi olmaz mı? ingilizcesi iyi bir arkadaş herkesin kullanabileceği bir mail yazıp buraya koysa ve herkes bunu gönderse eminim daha fazla etkili olacaktır.

başka türlü panatel batıp yeni bir distibütörle anlaşılmasını beklemeliyiz. gerçi o da bizim ne kadar işimize yarar bu da ayrı bir mesele.
  • benim cowon da orada .bunları okuyunca moralim bozuldu.1 aydır orada ve parçalarının olmadığını beklediklerini söylediler.
  • Valla yeni D2 aldım. Panatel in kapanması da umurumda değil. Kapı gibi tüketici kanunu var. Aletim bozulmadı ama olaki bozuldu. Hukuk ile hakkımı alma konusunda üstüme yoktur. Naçizane tavsiyem ürün bozulduğunda direkt olarak servis ile uğraşmayın, ürünü satın aldığınız yer müteselsilen(Sorumluluk bakımından servisle aynı derecede ) sorumludur. Yani ürün bedelini ürünü aldığınız yerdende talep edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.