Şimdi Ara

Part time iş imkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar herkese
    Üniversite hazırlık sınıfı öğrencisiyim ve istanbul da okuyorum okuldan artan boş zamanlarımı çalışarak değerlendirmek istiyorum hem oyalanmak hem de ekstra bir gelir elde edebilmek amaçlı
    Sormak istediğim nereleri önerirsiniz çalışmak için ve tecrübesi olan varsa bu konu hakkında paylaşabilirse sevinirim şartlarıyla birlikte şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieW

Arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar herkese
    Üniversite hazırlık sınıfı öğrencisiyim ve istanbul da okuyorum okuldan artan boş zamanlarımı çalışarak değerlendirmek istiyorum hem oyalanmak hem de ekstra bir gelir elde edebilmek amaçlı
    Sormak istediğim nereleri önerirsiniz çalışmak için ve tecrübesi olan varsa bu konu hakkında paylaşabilirse sevinirim şartlarıyla birlikte şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için

aynı dert bendede var hocam bende bi kaç giyim mağzasına basvurdum daha önce lc waikiki de calıstım falan istiyosan lcw ye basvur kesin geri dönüş yaparlar günlük 40 lira veriyolardı ben 2014 senesinde çalısırken su an bilmiyorum artmıs olabilir asgeri 1300 oldu günde 8 saat falan calısıyoduk defacto falan basvur illa ararlar

• Ben tüyapta çalışıyorum part time. Bütün üst kademeleri kişileri tanıyorum artık işim masa başı laptop'da var katalog satıyorum. sabah 9 aksam 6 cıkıs. İSteyen ulassın istanbuliçi yardımcı olayım içime sinen bi arkadaşsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.