Şimdi Ara

partner combivan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bakın şimdi sizinle paylaşacaklarım çok komik bir okadar da ayıp demek bile hafif kalır 2 ay önce annem emekli oldu ve emekli ikramiyesini bir yerlerde değerlendirelim diye bir adet arabamızı verip araba almaya karar verdik tabiki bilin bakalım neyde karar kıldık tabiki pejo partner combi van diye tabirlendirdikleri koltuklu bildiğimiz partner adamlar o kadar uyanık ki göz göre göre hırsızlık buna derler herhalde arabayı almaya gittim bir baktım ki arka koltuk arkasında ki kapak var ya hani kolon falan koyarız o yok direklerde kaplama yok bunlar niye yok dediğimde bu modellerde böyle dediler peki almaya kaksam ne kadar tutar dedim bilin bakalım ne kadar 552 ytl düşünebiliyomusunuz 4 parça bagalit bu fiyat ediyomuş neyse ondam geçti arbayı babamlar aldı memlekete gitti bir ay sonra bir telefon babamdan oğlum bu arabanım motor muhafaza sacı yokmuş dedi nasıl olur dedim baba onada bir arkadaşı söylemiş böyle bir şey yok ya bir de motorun garteli bir öğremdimki aliminyum muş hadi bakalım buyrun cenaza namazına şimdi gidecem birde motor muhafaza sacı alacam ne anlamı kaldı kombivan almanın anlamadım kısaca sı arkadaşlar pejo dan araba alırken bir kerede daha düşünün derim.....saygılarımla ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

• ama bunlar opsiyonel parçalar zaten orjinal parçada sac muhafaza yoktu yeni yeni yapılıyo fiberden var oda sudan korumak için metal muhafaza yapan sanayilerde yerler var 50 lira hemde arka bakalit içinde peugeotdan almana gerek yok araç açma işi yapan yani dizayn firmalarına git daha güzellerini çok daha ucuzuna bulursun bulamassan bu dediğin parçaları sana veririm yetmiş liraya ..
    bu iş böyle araç satılırken para kazanılmaz yedek parçadan kazanılır 40000 bin ytl lik arabayı 100000 liraya tek tek toplayamassın kolay gelsin hayırlı olsun arabada
  • arkadaşlar 2005 model 2.0 HDI Partner almayı düşünüyoruz bu aracın yıllık vergisi ne kadar bilen varmı? ben motorlu taşıt vergisi sorgulama sitesine baktım 1500kg'a kadar kamyonet vergisi 354 ytl bu araç 1290kg filan acaba benim bilmediğim başka bir vergilendirme sistemi mi var?? ayrıca elinde bu araçtan olan varsa yakıt tüketimi yol tutuşu nasıl bana lütfen yardımcı olun..şimdiden çok teşekkürler
  • tek taksiti 397.5 ytl olması lazımdı 400'e çok yakın bizde var oradan biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: desmodus84

arkadaşlar 2005 model 2.0 HDI Partner almayı düşünüyoruz bu aracın yıllık vergisi ne kadar bilen varmı? ben motorlu taşıt vergisi sorgulama sitesine baktım 1500kg'a kadar kamyonet vergisi 354 ytl bu araç 1290kg filan acaba benim bilmediğim başka bir vergilendirme sistemi mi var?? ayrıca elinde bu araçtan olan varsa yakıt tüketimi yol tutuşu nasıl bana lütfen yardımcı olun..şimdiden çok teşekkürler

kg 1500 e kadar olanlar 177 ytl 1500 ün üstünde olan 354 ytl dir ayrıca araç çok iyidir tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.