Şimdi Ara

PASSOLİG BANKA KARTI 4×30~30 TL İNDİRİM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
4.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jujuuu

@oaston

Hangi kaptirilan para ve riskimiz ne ? Bu anlattiklarin dogru olsa ne olur olmasa ne olur ,kartin bize zarari yok ki

Kart aidatını dedeniz ödüyor ve kimlik bilgilerinizi cümle alemin bilmesi sizi enterese etmiyorsa elbette sizin açınızdan bir zararı yoktur..

http://www.zaman.com.tr/spor_passoligden-kimlik-numaralari-sizdi-itirafi_2255110.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalde konu sıcak fırsatsa + verilirdi yada çeşitli yollarla - verilirdi. ben de - vermek için konuya daldım ama sanki bu başlığa bişeyler yapılmış. ayarlarıyla oynanmış.
  • oaston kullanıcısına yanıt
    Kart aidati 15 TL , buyuk takimlar 25 TL , konudaki kampanya bile 1 ay icinde 30 TL kazandiriyor, senelik aidat 25 , bir kampanya 30

Ustelik kart aidati bir yerden otomatikman tahsil edilmiyor, kapatmak istedigin zaman vizeletmezsin cikarsin sistemden. Hani 200 tL lik aidati olur da kampanyalarla gelecekte kapatmaya calisirsin guven olmaz anlarim

Bunda zaten kontagi cevirmek icin verdigin rakam 15 ile 25 TL arasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Kimmiş bu damat, kaçırmışım ben onu.

quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

bunun uzun numarası yok mu sms ten gidecek

Uzun numara genelde başına 0532752 koyunca oluyor. Deneyin bi isterseniz. 05327526033

Dediginiz numaraya gonderdim cevap geldi;
    Ne kazanmasi birader?

Saka bir yana hakikaten denedim ama olmadi normal 6033e gonderdim 65 kurus kesti simdi kredi kartimdan 120 lira aktarip 4 gun ust uste 30 liralik benzin aldim mi tamamdir

Aktarım olayında diğer kk dan çektiğinde sektör ne olarak görünüyor merak ettim, 120 yi çekerken illaki bi kart kampanyasıylada kombo olurmu ki , bide işlem statüsü nedir acaba bişi order olarak falan mı geçiyor, ki diğer kk kampanya şartları da sağlanabilsin

Garantinin 3 taksit kampanyasina dahil olacagini dusunuyorum passolig odeme olarak gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almayin kardesim su passoligi almayin aldirtmayin

• almayan zaten almıyor

neden kampanya konusuna girip alakasız yorumlar atıyorsunuz ona anlam veremiyorum

ben almadım bu karttan diyene , ok almadıysan burda ki insanları neden ilgilendiriyor

ne kıymetli kimlik no su varmış bu almayanların

vermediğimiz yer mi kaldı tc no yu

kargolarda bile daha fazlası var bu bilgilerin..

kartınızı kapattığınız bankayı arayın bakalım bilgilerimin silinmesini istiyorum diyin size ne diyecek

işinizin bittiği bankadan bile sildiremiyorsunuz adres telefonu

kısacası bu kartı almayan almasın..alanlar da zaten herkes gelsin alsın demiyor kimseye

alanlar çoktan amorti ettin zaten şimdiden 10 yıllık kart ücretini

kart ücretinin büyük kısmı zaten kulüplere gelir olarak gidiyor
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    vodafone 0,65+2,6 TL kesti SMS için itiraz ettim. Kesinlikle sistemleri hatalı.

Vodafone da sıkıntı var. 3-5 tırtıklıyor. 2-3 lira demeyin siz de itiraz edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuz_UcakBileti

aynen hocam, benimki de vodafone
    passocular çarptığı yetmiyormuş gibi bi de bunlar çarpıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

aynen hocam, benimki de vodafone
    passocular çarptığı yetmiyormuş gibi bi de bunlar çarpıyor

Benim bir cüzdan bir banka kartım var. Sms i attım, sadece banka kartı olanlar yararlanabilir dedi. Benden de kesti, yalnız ilk önce 65 kuruş, sonra 2.60 kestiği için red mesjından dolayı kesti sanmıştım ben. Demek ki kabul etse bile kesecekti. Aradım passoligi, baktı evet banka kartınız var, araştırıp size döneceğiz dedi. 3.25 tl param gitti, hala daha kampanyaya katılamadım sizin anlayacağınız.

• omer14 kullanıcısına yanıt
    En guzeli şikayet etmek..ben kampanyayla alakası olmayan mesajları sikayet ediyorum..

• sword88 S kullanıcısına yanıt
    Sorun vodafoneda sanirim trckll de sadece 65 kuruş kesiyor..passolig mus.hiz arayip durumu bildirebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

İhale yapıldı kazanan aldı passoligi, bakmayın başkalarının kışkırtmalarına varsa ihalede bir problem açıklasın yoksa kimseye burada çamur atıp provokatörlük yapmasın.

Geçende nükleer ihalesini milletin a. k. o lavuğa vermişler. İhalelerin nasıl verildiğini aklı olan herkes biliyor. Sadece ak-lı olanların işine gelmediği için bilmezden gelir.. Yanlışlıkla başka yere(koç vs) ihale gitse (mesela kalamış marina) zaten iptal edilip yandaşa verilene kadar tekrar tekrar yapıldığını herkes görüyor. Passolig safsatası da taraftarı fişlemek ve soymak için mevduat toplama yetkisi bile olmayan şubesiz yandaşbanka peşkeşlenmiştir. Hukuki geçerliliği konusunda şaibeli olup hala dava süreci devam etmektedir. 2 ay sonra seçimlerden koalisyon çıkarsa bu tip garabetlerin çoğu tarih olacak ve bu saçmalıklara para kaptıranlar kendilerini o zaman nasıl adlandırmak isterse öyle yaparlar..

Yani diyorsun ki ihaleler taraflı kişilere veriliyor ve iktidar değişirse sizin tarafsız gördüğünüz kişilere verilecek(chp bakışı tarafsızlık sözcü halk tv hürriyet doğan koç vb.)Keşke bu tür iftiraları atmadan önce baksaydı koçlar kaç tane ihale kazanmış belkide en çok ihale kazanan gruptur koçlar.

• quote:

Bende de öyle oldu, şaşirdim açikçasi

• bankamatik kartı özelliği olan birşeye yıllık aidat parası ödemek saçma geliyor.. ama kampanyaları da fena değil gibi.. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

quote:

aynen bana da oldu,internetten şikayet kaydı açtım dün.bugün cevap geldi

Sayın .....

İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 05....... numaralı hattınız ile 6033 özel servis kullanımınızın olduğu görülmektedir. Söz konusu servis kullanımları abone tercihine bağlı olup, servis abonelikleri internetten ya da mesajla verilen onaylar sonrası başlatılmaktadır. Bu bağlamda servis kullanımına ve ücretlendirmesine yönelik müdahalede bulunulamamaktadır.,

Ayrıca konu ile ilgili;

10.04.2015 17:18:21 tarihinde 34.75 Krş,
    10.04.2015 17:18:21 tarihinde 2.25 TL olarak tarafınızdan tahsil edilmiş olup, TL kesintilerinizde problem bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Vodafone.

Rezil bir firma.Daha önce hiçbir şekilde onayımı almadan aylık 14.99 lira NTV spor servsine abone etmişlerdi.Malmıyım ki ayda 14.99 liraya mal mal servsilere abone olayım.Kampanyalarına aldandık tahaddüt verdik yaptıklarına bakın.Son 4 ayım kaldı bu rezillerden kurtulmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

quote:

aynen bana da oldu,internetten şikayet kaydı açtım dün.bugün cevap geldi

Sayın .....

İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 05....... numaralı hattınız ile 6033 özel servis kullanımınızın olduğu görülmektedir. Söz konusu servis kullanımları abone tercihine bağlı olup, servis abonelikleri internetten ya da mesajla verilen onaylar sonrası başlatılmaktadır. Bu bağlamda servis kullanımına ve ücretlendirmesine yönelik müdahalede bulunulamamaktadır.,

Ayrıca konu ile ilgili;

10.04.2015 17:18:21 tarihinde 34.75 Krş,
    10.04.2015 17:18:21 tarihinde 2.25 TL olarak tarafınızdan tahsil edilmiş olup, TL kesintilerinizde problem bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Vodafone.

Rezil bir firma.Daha önce hiçbir şekilde onayımı almadan aylık 14.99 lira NTV spor servsine abone etmişlerdi.Malmıyım ki ayda 14.99 liraya mal mal servsilere abone olayım.Kampanyalarına aldandık tahaddüt verdik yaptıklarına bakın.Son 4 ayım kaldı bu rezillerden kurtulmak için.

benim hattım faturalı değil ve paket satın alıyorum bu kampanyaya mesaj atmadan önce -4.25 bakiyem vardı ve 65 kurus kesti kampanyaya katılımım sağlandı içinde olmadığı için mi alamadı acaba o 2.60'ı tl yüklediğim zaman kesecek belki de zaten çekmiyor rezil avea'nın full çektiği yerde vodafone çekmiyor olacak is değil hem de istanbul'da

• Güzel kampanya yapmışlar. Kaçırmamak lazım.
  • Bende de var bu ayki harcamalara kullanayım bari. Şartlara bakalım iyice, fatura ödemede falan geçiyor mu ? İnternet alışverişinde geçiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 12 Nisan 2015; 22:31:27 >
  • Ali Express de geçmiyor kart

Komedi bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.