Şimdi Ara

pc çok yavaşladı komutları geç yerine getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler başlıkta da söylediğim gibi pc çok yavaşladı ve komutları 3 4 sn geç yapıyor oyunlar çok kasıyor özellikle internetten oynamaya kalkınca dota hon gibi.pc'ye yeni format attırdım biraz düzeldi ama counter strike'ı bile oynarken takılmalar falan oluyor arkadaş rami değiştir düzelir dedi sizce de düzelirmi pc'nin özellikleri pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 3.01 GHz 512 mb ram bilgisayardan nerdeyse hiç anlamam bir tek oyunlardan anlarım teknik bilgi sormayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arbys3691 -- 11 Ağustos 2011; 13:58:20 >

• sıcaklıkları kontrol edermisin hwmonitor programı var indir kur normaldeki sıcaklıklarını görelim oyun oynarken oynadığın oyuna göre sistem kaldırmayabilir.2ci ihtimal format atmışsın ekran kartını ve sistemi güncellemdiysen takılmalar olur ramle kurtarmaz ekran kartın sağlammı.512 ram çok düşük sistem zorlandığı için ısınıyor sıcaklık değerlerini buraya atarsın
  • Arkadaşına söyle aygıt yöneticisinden kurulmayan aygıt varmı kontrol etsin,onboard yada varsa ekran kartı sürücüsü kurulmadıysa takılmalar yapabilir.
  • Sistemin çok düşük güncel driverları yükledin mi ?
  • sıcaklıklar bunlar ben anlamıyorum en iyisi sizin yazdıklarınızı arkadaşa gösterim

pc çok yavaşladı komutları geç yerine getiriyor
  • işlemciyle ekran akartının ısı özelliği yok ama anakart ısısı gerekli bilgiyi veriyor sıcaklık normal çalışmada normal gözüküyor aşırı ısındığını düşünüyorsan güncel sürücüleri indirsin arkadaşların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.