Şimdi Ara

PC de Filmler Bozuk gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben pc ye yeni format attım ve gerekli tüm driverleri tanıttım.Ama flimler media player de izlerken renkler birbirine girmiş durumda yeşil renk çoğunlukta gösteriyor,ses te herhangi bir problem yok.Ne yapabilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• codec arkadasım codec. Mesuta katılıyorum Kazaa Lite cozum olur...
  • kodecler kurtarmıyor denemiştim.k-lite kurdum media codec kurdum olmadı.tahminime göre bir çakışma var ama anlamadım.Cevaplar için teşekkürler.
  • Ama bu kurtarır adını veriyorum direk kur

Ace Mega Codec Pack kurarken Profesioonel Edition olarak kuracaksın sorunun çözülür dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jenk -- 19 Mart 2008; 12:58:35 >
  • kurdum denedim oda kurtarmadı.bunun başka bir yolu olmalı ama ne dellendim yaa
  • vlc kur onun acmadıgı okumadıgı zımbırtı yok olmassa bıde klıte nın en son surumu olan 3.70 tı sanırım onu dene o da olmassa ekran kartı surumunu guncelle
  • sürücü problemi olabilir
    http://resim.donanimhaber.com/m_21731991/mpage_1/key_//tm.htm#21823723
    buraya bir göz at istersen
  • flimleri açmada bir problemim yok sadece görüntüler yeşil çıkıyor.renkler birbirine girmiş durumda yoksa filmleri her zaman açıyor media player olsun bsplayer olsun.Yardımlarınız için teşekkürler.
  • AYNI SORUN BENDEDE VAR VE BUNUN SEBEBİNİ BİLİYORUM BENDEKİ MONİTÖRDEN KAYNAKLANIYOR FİLMLER YEŞİLİMSİ Bİ RENKLE İZLİYORUM AMA SENİNKİ DE MONİTÖRDENMİ ONU BİLEMİYORUM SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLI SÖYLEDİM
  • tamam arkadaslar hallettim,mesajlarınız için çok teşekkürler.pc de yazılımlar çakışıyor,format attım tekrar ilk olarak vga driveri tanıttım olay bitti.Başka arkadasların başına gelirse böyle yapsınlar
  • format aynı sorunu olan arkadaşın bu olayını da çözmüştü ama format için çok erken olduğunu düşünerekden en inceden başlamıştım.
    geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.