Şimdi Ara

PC DEPO NEXUS 7 SADECE 404TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
5.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün gün içerisinde 350 liraya verilen cihaz tekrar stoklara girmiş. 50TL artış yapılmış gün içerisinde sürekli fiyatı değişti. Umarım tekrar 350'ye düşer de hepimiz alırız.

Yeniden eski fiyata düşmesi için baskı kuralım :)

http://www.pcdepo.com/asus-google-nexus-7-1b053a-urun8143.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sites1980 -- 2 Mart 2013; 11:01:47 >

• 350 olsun almaya talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

350 olsun almaya talibim
    bende kayıt oldum beklemedeyim.
  • 350 tl icin takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

350 tl icin takip
    Açıkçası öğlen 350 lira olan bir ürün akşam neden 400 lira olur anlamış değilim. Burada forumu takip eden pc depo çalışanı ya da yetkilisi varsa 350'ye düşerse başta ben olmak üzere birçok kişinin alacağını belirtmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sites1980

Açıkçası öğlen 350 lira olan bir ürün akşam neden 400 lira olur anlamış değilim. Burada forumu takip eden pc depo çalışanı ya da yetkilisi varsa 350'ye düşerse başta ben olmak üzere birçok kişinin alacağını belirtmek isterim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar PC Depo sitesinde stoklar tükendiğinde "Yoğun talep nedeniyle stoklarımız tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz. En kısa sürede aynı fiyattan stoklarda yer alacaktır" benzeri bir ifade yer alıyordu. Siteye bu ifadeyi de içeren bir mail atmayı düşünüyorum. Sizlerde mail atabilirseniz amacımıza ulaşabiliriz :)

• quote:

Arkadaşlar PC Depo sitesinde stoklar tükendiğinde "Yoğun talep nedeniyle stoklarımız tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz. En kısa sürede aynı fiyattan stoklarda yer alacaktır" benzeri bir ifade yer alıyordu. Siteye bu ifadeyi de içeren bir mail atmayı düşünüyorum. Sizlerde mail atabilirseniz amacımıza ulaşabiliriz :)

Alıntıları Göster
    Gün içinde fiyat neden dalgalandı acaba bir iki kere? Ne saçma.
  • quote:

Alıntıları Göster
    fiyat değişir mi dostlar, tekrar 350 tl görürmüyüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

fiyat değişir mi dostlar, tekrar 350 tl görürmüyüz?

Alıntıları Göster
    Bu arda bu site güvenilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bu arda bu site güvenilir mi?

Alıntıları Göster
    +19lira kargo parasi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

+19lira kargo parasi var.

Alıntıları Göster
    Biraz önce müşteri hizmetlerine mesaj attım. Fiyatın değişmesine tepki gösterdim. Ayrıca Facebook'tanda şikayetimi dile getirdim. Sizde dile getirin. Umarım fiyatı tekrar düşürürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kargo için 19 TL az.Ben 25 TL vermek istiyorum.Beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsm

Kargo için 19 TL az.Ben 25 TL vermek istiyorum.Beklemedeyim..

Alıntıları Göster
    fiyat neden pahalandı?
    yoksa bu da vatanlaşmaya mı başladı?
    gerçi daha eti ne budu ne ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

fiyat neden pahalandı?
    yoksa bu da vatanlaşmaya mı başladı?
    gerçi daha eti ne budu ne ki...

Alıntıları Göster
    350 olursa ben de alabilirim, hak ettiği fiyat o çünkü. 350'ye kadar herkes beklemeli bence. 350'ye satıp kâr edebiliyorlarsa, 404 lira verilmemeli bu firmaya bu cihaz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

350 olursa ben de alabilirim, hak ettiği fiyat o çünkü. 350'ye kadar herkes beklemeli bence. 350'ye satıp kâr edebiliyorlarsa, 404 lira verilmemeli bu firmaya bu cihaz için.

Alıntıları Göster
    350 den fazla etmez 8gb hafıza zaten yetersiz, ayrıca cihaz tanıtılalı sanırım 2 seneyi bulacak. tabi forum kurallarına göre sıcak fırsatmıdır, evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakir Kemancı -- 2 Mart 2013; 9:21:32 >
  • @Fakir Kemancı,
    Sildim hocam mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EKONOMI$T

@Fakir Kemancı,
    Sildim hocam mesajı.
    Biraz önce mesaj atmışlar. Malesef şu anki güncel fiyatlar geçerli diyorlar. Almak isteyen arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim.
  • quote:

Biraz önce mesaj atmışlar. Malesef şu anki güncel fiyatlar geçerli diyorlar. Almak isteyen arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim.

Alıntıları Göster
    @Cu_AkdemiR

bende alıntıyı sildim hocam
  • 350 olsun alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Almayı düşünen arkadaşlar 8 gb artırılamaz hafıza olduğunu bir kez daha düşünün.
    656 liraya bimekste 32 gb var.

410 liraya alınmaz ama 350 ye düşerse alınır ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 2 Mart 2013; 20:16:43 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.