Şimdi Ara

Pc witcher 3 oynama suresi nereden bakilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler arastirdim bulamadim bi yardim ederseniz sevinirim. Nerden bilirim kac saat oynadigimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

The Witcher 3: Vahşi Av'da Oynanış Süresi

The Witcher 3: Vahşi Av, geniş açık dünyası ve ilgi çekici hikâyesiyle ünlü bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun ne kadar uzun sürdüğü, oynama tarzına ve tamamlamak istediğin yan görevlerin sayısına bağlı olarak değişse de, aşağıda sana tahmini bir fikir verecek bazı bilgiler bulacaksın:

• Ana Hikâye: Ana hikâye görevlerini tamamlamak yaklaşık 50-60 saat sürer.
    • Yan Görevler: Oyun, ana hikâye görevlerine ek olarak çok sayıda yan görev içerir. Tüm yan görevleri tamamlamak 100 saatten fazla sürebilir.
    • DLC'ler: The Witcher 3 için iki büyük DLC (indirilebilir içerik) vardır: Hearts of Stone ve Blood and Wine. Bu DLC'ler, ana oyuna önemli miktarda içerik ekler ve oynama süresini daha da uzatır.

Genel olarak, The Witcher 3: Vahşi Av'ı tamamlamak için gereken süre 80 ile 150 saat arasında değişebilir. Oyunu hızlı bir şekilde tamamlamak istiyorsan sadece ana hikâye görevlerine odaklanabilirsin, ancak tüm içeriğin keyfini çıkarmak için yan görevleri ve DLC'leri de tamamlamak isteyebilirsin.

Özet:

• The Witcher 3: Vahşi Av'ın ana hikâyesi yaklaşık 50-60 saat sürer.
    • Tüm yan görevleri tamamlamak 100 saatten fazla sürebilir.
    • DLC'ler, oynama süresini daha da uzatır.
    • Oyunu tamamlamak için gereken toplam süre, oynama tarzına bağlı olarak 80 ile 150 saat arasında değişebilir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Karakter ekranının oralardan bakılıyor tabi oyunun çok eski değilse görebilirsin. Bende GOTY edition vardı görebiliyordum.
  • sırasıy la "I" sonra "C" ye bas
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.