Şimdi Ara

Pentax SP1000 Mİ PENTAX K1000 Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Filmli bir makine almayı düşünüyorum iki makine arasında kaldım yardım edermisiniz.

• Sevgili Sirche, bence en iyi fotograf makinesi gözdür, o göz arkasında iyi bir beyin olursa güzel çalışır.Ara Güler ben dikiş makinesiyle bile fotograf çekerim diyor boşuna demiyor üstat.
    Forumlarda hem kompakt hem filmli slr, hem dslr almak istediğini görüyorum.Elbet hepsini alabilirsin ama nacizane tavsiyem birini al,bas deklanşöre gör sonucu...Sonra neyin yetmediğini tartışırsın.Mesajımdan alınma, öğrencilik yıllarımda ben de ilk makinemde aynı karasızlıkları yaşamıştım.Zenit'le başladım,filmli slrler kullandım,dslrler kullandım,slr like derken ,şimdi kompakt bir makine arıyorum;ve ben de hala danışıyorum elbet,sevgiyle kal...
  • K1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lubitel2

Sevgili Sirche, bence en iyi fotograf makinesi gözdür, o göz arkasında iyi bir beyin olursa güzel çalışır.Ara Güler ben dikiş makinesiyle bile fotograf çekerim diyor boşuna demiyor üstat.
    Forumlarda hem kompakt hem filmli slr, hem dslr almak istediğini görüyorum.Elbet hepsini alabilirsin ama nacizane tavsiyem birini al,bas deklanşöre gör sonucu...Sonra neyin yetmediğini tartışırsın.Mesajımdan alınma, öğrencilik yıllarımda ben de ilk makinemde aynı karasızlıkları yaşamıştım.Zenit'le başladım,filmli slrler kullandım,dslrler kullandım,slr like derken ,şimdi kompakt bir makine arıyorum;ve ben de hala danışıyorum elbet,sevgiyle kal...

Merhaba duyarlı olmanı sevındım hem kompakt hem filmli hem dslr almak gibi bir amacım yok.Çok kararsız kaldım napıcağım konusunda ama artık fikrimi verdim 2.el bir slr alıcam nikon d70s veya canon eos350d.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.