Şimdi Ara

performans sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bi sorun hakkında size danışmak istiyorum veya daha önce yakın sorun çekmiş kişiler varsa yardım ederse çok sevinirim

öncelikle kullandığım bilgisayarın donanım özelliklerini sizlere söylemek istiyorum
    AMD A10 5750M 16 gb ram R9 M290x 2gb paylaşımsız 1tb + 128 gb ssd fena olmayan bi donanım olduğnu düşünüyorum ancak bir çok oyunda aşırı derece de sorun yaşıyorum yani
    örnek vermek gerekirse battle for middle earth 2 oyununda dahi görüntü kalitesini medium a çeksem bile hala donlara yaşıyorum ekran kartı driverlerini gücelliğini kontrol ettim ancak güncel klıma da başka bi sorun gelmedi doğrusu çok anlamam bu tarz işlerden
    o yüzden size sormayım dedim ne yapabilirim ben bu konuda ?

• hiç bir önerisi olan yok mu ya
  • Yeni oyunlarda da sorun var mı ? Bf4, far cry 3-4 gibi . Bfme2 eski bir oyun olduğu için bazen kasabilir uyumluluk problemleri var w8 uyumlu oyun değil bi şekilde aciliyor ama 30 fps oynaniyor sanırım. Yeni oyunlardaki durum nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyunlarda da aynı ekran da hala donmalar yaşıyorum the forest mesela görüntü ayarlarını düşürmeme rağmen takılıyor veya call of duty Ghost da Medium da oynarken takılıyor

• Harici kartla mı çalıştırıyorsunuz dahili kart üzerinden iş yapıyor dediklerinize göre m290x amd nin en yüksek mobil ekran kartı sonuçta oyunları çok detaylı oynama şansınız var.
  • Sorunda orada zaten sanırım servise göndereceğim

• Bence bir servise göndermekte fayda olur diye düşünüyorum. Hem bakımını yaptırırsınız. Hemde sorunlarınız çözülmüş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır arkadaşlar ürün sevris te çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.