Şimdi Ara

PES 2009 ÖN SİPARİŞ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yutdışından almakdan vazgeçtiğim oyunumu türkiyede araştırmalarımıa görewww.parmakbas.com adı altında bir alılveriş sitesinde 145,00 ytl ye buldum e yurtdışından 100 liraya geliyo yaklaşık postada kaybolma riskini düşünerek bu siteden almaya karar verdim ücret olarak türkiyede bulduğum sayfalar içerisinde en ucuzu aral mavi shop da 180 ytl bildiğiniz gibi ama oyunu bu fiyata nasıl satabiliyolar aklım almadı bir türlü acaba pal versiyonu değilmi diye düşündüm "sitemizde satılan tüm ürünler avrupa pal verisyonudur" diye yanıt aldım ama neden ucuz çözemedim sipariş vermekde hala kararsızım fikirlerinizi beklyorum daha önce bu sayfadan alışveriş yapan varmı? teşekkür

• fifa 09 aral pal bölge oyunu 90-110 lira arası arkadaşlar aldı.
    istanbul, ankara, gg vs. bu fiyatlara bulmak mümkün.
    verdiğin fiyat bi pes 09+ bi ds 3 parası, iyi düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 10 Ekim 2008; 1:06:04 >
  • daha çıkmadıki oyun nereden aldılar ben sadece ön sipariş vericektim bi yardımcı olabilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scandall84 -- 10 Ekim 2008; 0:11:39 >
  • kusura bakma, fifa 09 yazacaktım
    türkiyeye geldiği zaman en geç 1-2 gün içinde bu fiyatlardan bulabilirsin
  • yani arkadaşlar ben fifa 09 çıktığı gün cumartesi günü kadıköyde 110 ytl ye aldım o yüzden önsiparişe felan gerek yok çıktığı gün kadıköyde veya tahtakalede bulabiliyorsunuz...
  • ayrica 140-180 ytl gibi rakamlar ucuz degildir bence bi oyun icin turkiye standartlarinda. sizi bilmem ama ben wermem yani. param yok diil. ama wermem. biraz sabir we arastirmayla makul bi fiyat bulunur illaki.
  • Arkadaşlar oyun yarın %99 çıkıyor PS3 için,çıldırın çıldırın PES2009 için çıldırın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gianfranco

Arkadaşlar oyun yarın %99 çıkıyor PS3 için,çıldırın çıldırın PES2009 için çıldırın

kaynak?
  • GG'de uygun fırsatlar var değerlendirmek lazım
  • medimarkt 136 lira, taksit te olur 5 tane.
    risk'i boşwer, sendit'ten al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani666

ayrica 140-180 ytl gibi rakamlar ucuz degildir bence bi oyun icin turkiye standartlarinda. sizi bilmem ama ben wermem yani. param yok diil. ama wermem. biraz sabir we arastirmayla makul bi fiyat bulunur illaki.

Ben 99 YTL ye ayın 4'ünde aldım tahtakale Feza'dan..

arkadaşlar artık her konuya yazıyorum bu önsipariş size ne kazandırıyor riskten başka ya?
    Tekrar anlatayım oyun ya çıktığı gün yada 1-2 gün sonra zaten heryerde oluyor.Bakın fifa'ya ben 99 a aldım ha 139 a da alan vardı.
    Yani siparişi verince ohh beah pes2009'um var mı diosunuz...bende aceleciyimdir ama bu biraz fazla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraktcm

medimarkt 136 lira, taksit te olur 5 tane.
    risk'i boşwer, sendit'ten al.

mediamarkt 136 olan nedir?
  • bende bugün önsipariş verecektim fakat sendit te oyun yok çok enteresan xbox360 ve pc için var fakat ps3 için gözükmüyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.