Şimdi Ara

PES 5 Master League

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar, bir takım seçip master league de oynadığımda mesela chelsea, nedense takım kazanamıyor.Attığım paslar yerini bulmuyor. Şutlar çok kötü vs. Ama konami cup ya da öteki kupalarda veya liglerde fırtına gibi esebiliyorum. Neden master league de bu kadar fark var. Bana mı öyle geliyor acaba?

• Oyunu zorlaştırmak maksatlı olduğu için.ADı üstünden master(usta) ligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaX2SeL -- 30 Ekim 2005, 22:15:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaX2SeL

Oyunu zorlaştırmak maksatlı olduğu için.ADı üstünden master(usta) ligi
    quote:

Orjinalden alıntı: MaX2SeL

evet aynen öyle master lig daha zor normale görebide kendimiz takım kurupta baslarsak iş iyice zorlasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

quote:

evet aynen öyle master lig daha zor normale görebide kendimiz takım kurupta baslarsak iş iyice zorlasıyor

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

quote:

Alıntıları Göster
    master lige başladığında takımındaki oyuncular kazma..puan toplayıp adam alcaksın yoksa castolo nun gol atması beklemek zorundasın bi de miranda var o da iyi diğerleri kazmanın önde gideni

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

master lige başladığında takımındaki oyuncular kazma..puan toplayıp adam alcaksın yoksa castolo nun gol atması beklemek zorundasın bi de miranda var o da iyi diğerleri kazmanın önde gideni

Alıntıları Göster
    Ama benim takımımın oyuncularının ismi aynı. Ben master league de açılan ikinci seçeneği seçtim. Gene de zor geldi. Zaten oyun normalde zor geldi bana bu daha da zor oldu Ben kazmayım herhalde biraz Ama cidden zorlaşmış oyun. Çok berabere biten maçım oluyor. Ama master league de oyuncular falan ayno costollo,miranda yok bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1903

Ama benim takımımın oyuncularının ismi aynı. Ben master league de açılan ikinci seçeneği seçtim. Gene de zor geldi. Zaten oyun normalde zor geldi bana bu daha da zor oldu Ben kazmayım herhalde biraz Ama cidden zorlaşmış oyun. Çok berabere biten maçım oluyor. Ama master league de oyuncular falan ayno costollo,miranda yok bende.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kartal1903

o zaman benim tez çürüdü

sorun sen de o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur ERYILMAZ

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

Flex bunu pes den deii ps den wining elevenden biliyom yanlış anlaşılmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

la ben mirandayı hiç sevmezdim halada sevmiyom benim adamım castello o takımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

la ben mirandayı hiç sevmezdim halada sevmiyom benim adamım castello o takımda

Alıntıları Göster
    ben orjinal kadro ile oynuyorum diğerleri sarmıyo onları ps 2 de alıyorum

• şu master lig olayının mantığını çözebilmiş değilm...amaç nedir bu master lig'de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtc_0912

şu master lig olayının mantığını çözebilmiş değilm...amaç nedir bu master lig'de...
    castello rulez dıyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtc_0912

şu master lig olayının mantığını çözebilmiş değilm...amaç nedir bu master lig'de...
    quote:

Orjinalden alıntı: mtc_0912

Amaç zor olanı başarmak dostum.Öyle iyi kadrolarla herkes yener
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcdefxxx

castello rulez dıyorum:)

Alıntıları Göster
    bende aynen düşümüorum abi ya...bu master lig nedir böyle ben pes 4'de wefa sıralamsında en üstteyim maradona,pele roooney...vs bunu gibi bi ton gelmiş geçmiş ünlü futbolcular var...hala devam edior oyun acaba aynı şey pes 5'te devam mı edicek bi yere gelince bitsin arık bi video girsinde bitirdiğmizi anlayalım di mi abi ya ne bu böle oyna oyna bitmio
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

bende aynen düşümüorum abi ya...bu master lig nedir böyle ben pes 4'de wefa sıralamsında en üstteyim maradona,pele roooney...vs bunu gibi bi ton gelmiş geçmiş ünlü futbolcular var...hala devam edior oyun acaba aynı şey pes 5'te devam mı edicek bi yere gelince bitsin arık bi video girsinde bitirdiğmizi anlayalım di mi abi ya ne bu böle oyna oyna bitmio

Alıntıları Göster
    benim de favorilerim pele maradona bide zico.pes 4 te 21. sezonda bıraktım pes 5 e başladım.
    4 yıldızda başladım ama baya zorlanıom.2 nci sezonda 1 lige çıktım ama hep beraberlik alıom.3 oyuncu alabildim onlarda ortalama oyuncular.
    Yanlız karşı takım oyuncuları hep yetişio.Ben hiç yetişemiom.Bide arapasları ile hep pozisyona giriolar adamlar.
    bişi daha sölicem.Daha önce L1+uzun pas (veya R1) ile aşırtma paslar varya defans arkasına onları da artık atamıom hiç pes 5 te.Pes 4 te 6 yıldızda ustalaşmışken insanın zoruna gidio walla
    quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaDaVRa_ -- 31 Ekim 2005, 0:46:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KaDaVRa_

benim de favorilerim pele maradona bide zico.pes 4 te 21. sezonda bıraktım pes 5 e başladım.
    4 yıldızda başladım ama baya zorlanıom.2 nci sezonda 1 lige çıktım ama hep beraberlik alıom.3 oyuncu alabildim onlarda ortalama oyuncular.
    Yanlız karşı takım oyuncuları hep yetişio.Ben hiç yetişemiom.Bide arapasları ile hep pozisyona giriolar adamlar.
    bişi daha sölicem.Daha önce L1+uzun pas (veya R1) ile aşırtma paslar varya defans arkasına onları da artık atamıom hiç pes 5 te.Pes 4 te 6 yıldızda ustalaşmışken insanın zoruna gidio walla
    quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: KaDaVRa_
    Pes 4 te 6 yıldızda ustalaşmışken insanın zoruna gidio walla

yaf 6 yıldız 5 yıldızdan daha kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Alıntıları Göster
    ilginç.bunu bilmiodum walla
    quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: KaDaVRa_

ilginç.bunu bilmiodum walla
    quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

quote:

Alıntıları Göster
    Hehe vallahi ben 3 yıldızda oynuyorum. 3 yıldızdan yukarısı bana göre değil. Oyun kuramıyorum o zaman iyi. Gerçi PES 5 de denemedim hiç ama 3 yıldız da bile hep kazanamaz iken 4 e falan geçmek akıllıca değil

Bu master league de 3 seçenek var başlamadan önce. Siz hangisini seçiyorsunuz başlarken?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1903

Hehe vallahi ben 3 yıldızda oynuyorum. 3 yıldızdan yukarısı bana göre değil. Oyun kuramıyorum o zaman iyi. Gerçi PES 5 de denemedim hiç ama 3 yıldız da bile hep kazanamaz iken 4 e falan geçmek akıllıca değil

Bu master league de 3 seçenek var başlamadan önce. Siz hangisini seçiyorsunuz başlarken?

Alıntıları Göster
    ben maste lig'e ikiyıldızla başladım abi...oyuna alışiim die ilk başlarda kolay gelio baya bi kolayu gelio sonrasına lig sonuna bizorlaniosun abi kafayı yersin inanılmaz bi olay ilk başlarda kolay sonrasına zor 5 yıldız altı yıldızda düşenemiorum yani

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

ben maste lig'e ikiyıldızla başladım abi...oyuna alışiim die ilk başlarda kolay gelio baya bi kolayu gelio sonrasına lig sonuna bizorlaniosun abi kafayı yersin inanılmaz bi olay ilk başlarda kolay sonrasına zor 5 yıldız altı yıldızda düşenemiorum yani

Alıntıları Göster
    master lig'e castolo miranda ile başlanır mı ya deli misiniz.. "master lig - maç modu"nu seçip her takımın orjinal kadrosuyla maça başlamak en mantıklısı..

2.lig'den 1.lig'e çıkana kadar yapılan 9-10 tane dandik maçı da 2 yıldızlı seviyede 5dakikalık sürede hemen bitirip üst tura çıktım..
    1.lige çıkınca 3yıldızlı seviyeye geçtim, rakip çok faul yapıyor ama olsun, herşeye rağmen oyun güzel, en iyi oyuncuları satın alıp takıma güç katmak da güzel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.