Şimdi Ara

philips 40PFL9704H hepsiburada kampanya yakaladım ama...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • stokla sınırlı indirim vardı 1 adet. havale ile 3170 liraya inmişti. 200 tl de hediye çeki veriyor ev elektroniği kategorisinde olduğundan. 8 ay da digitürk plus hd üyelik farkını karşılıyor bu da ayrı bir kampanya. oradan da 120 tl kar etmiş oluyorum. yani televizyon peşin para 2850 tl'ye geliyor.

1) bu parayı peşin verince zaten başka yerden de alabilir miyim ürünü? (2850 tl'ye)

2) gerçek led pro sanırım tavsiye eder misiniz ürünü?

teşekkürler şimdiden.

• -Tavsiye etmiyorum 9704 leri!!!
    -O fiyat artık günümüz için çok cazip değild!
    -Teşhir olabilir!!!! ayrıca hepsiburada dna malı görmeden alacaksın!!
    -Sadece Bayide olsaydı;o zaman git gör ve buna göre düşün derdim!

++
    9704 ler Phil 2009 Modeller içinde aslında en iddialı ama hiç tutulmayan tek Serisi olmuştur!!!
    Avrupada en çok şikayet edilen panelde bu olmuştur! teknik olarak görüntü kalitesi mükemmel olsada gerek LAG sorunu
    gereksede Motionhandling sorunları+üstündeki Sharp ASV Modüllerin Banding dahil çeşitli sorunları ve sonuçta
    çokta pahalı olan bu seriyi öldürmüştür!!

++
    LED ini filan boşver!!!başka işler var bu panelde!

++
  • hocam aydınlat biraz o zaman. şimdi sen hem bayiden olsa görsen al ama hepsiburadadan alma diorsun hem başka işler var diyorsun o zaman bayiden neden alıcaz :)))

internet alışverişi daha güvenli. mal gelir elime bakarım sorunluysa zaten 30 günde geri veririm yok beğenmezsem 1 haftada veririm sorgusuz sualsiz kaç kere de verdim gık çıkaramadılar o açıdan sorun yok da..

tv neden kötü? ambilight istiyoruz biz. hangi philipsi öneriyorsun o zaman?
  • 1-Bu saatten sonra bu paneli "görmeden" almak doğru olmaz! Hepsiburada için madem sorun yok diyorsan al o zaman!

2-Bayi içinde şunu demek istedim;en azından gider çıplak gözle izlerdin;beğenirdin veya beğenmeyebilirdin veya bir falso görebilirdin v.s
    maksadıyla bunu yazdım

3-9704 için kısaca yukarıda yazdım "Phil in hiç tutulmayan 2009 Serisi" diye de ve bir kaç ufak uyarıda yaptım!!!

Sen en iyisi bul bu paneli bir yelerde ve önce izle!
    Satıcıların "gazına" sakın gelme

++
  • teşekkürler. kullanna birileri de eksisini artısını yazsa keşke.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.