Şimdi Ara

pioneer indirimemi gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dun digicom bayine ugradim,kesin olmamakla beraber yakın zamanda pioneer indirime
    girebilir denildi.icinizde bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa lutfen yazsın.lg de boyle bir bilgi vardı
    ve gercekten epey fiyat dustu ne diyelim darısı pioneerın basına

• bugun ben digicom-cevahir'deydi
    hic oyle bir sey soylemediler..
  • Ben de sirkecide bugün sordum, yok öyle birşey dediler.
  • mutlaka ındırım olacakdır.bütün fırmalar ındırım yapdı..bence bekleyın arkadaşlar acele etmeyın..
  • ozellikle 50" de, dunyadaki rakibi olan Panasanic'ten
    1500 YTL daha pahali
    bu gercekten cok fazla
  • Selamlar,

Bende bugun Yesilkoy'de yeni acilan BIMEKS'te digicom'un elemanina benzeyen birine sordum...yok oyle birsey dedi ama bu tip bilgiye sahip olabilecek kimseye de benzemedi

Pioneer indirse fiyatlari gercekten ilac gibi gelir ... 1 adet PDP427XA sardirmak istiyorum ama fiyat beni rahatsiz ediyor... en yakin rakibinden takribi olarak %25 daha pahali...

Neyse, insallah sadece dedikodu degildir bu haber
  • esereser arkadasıma katılıyorum bir muddet daha bekliyecegim indirim olmazsa lg 42pc1r alıcagım kısmetse
  • bende alacam ps3 için hemde evdekı crt tv degısmış olacam ama su an beklemedeyım..sürekli fıyatlar düşüyor...

teknosa dan 3 ay önce bır katolok almısdım lg lcd ler falan vardi az kalsın alacakdım 3 ay önce ıyıkı almamışim su anda yaklaşik 500 ytl daha ucuz 3 ay öncekı fıyatlara göre hele ps3 bı gelsın bı plazma yada lcd alacaz artık saygılar.

vestel satan tanıdık bı bayı var onunla konusdum bana 3/5 ay sonra 32 ınc lcd lerın(dolar yükselmesse)1,500 ytl alınabılıcegını soyluyor.bundan 5 ay önce 2,500 ytl cıvarındaydı su an 2,000 2,500 ytl arası

quote:

Orjinalden alıntı: mastercraft

esereser arkadasıma katılıyorum bir muddet daha bekliyecegim indirim olmazsa lg 42pc1r alıcagım kısmetse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esereser -- 22 Ocak 2007; 2:32:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.