Şimdi Ara

Pioneer KEH2700R Oto teyp Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bundan 3 ay kadar önce "DOĞAN-L marka otodan gece vakti kapısı zorlanarak açılan ve içindeki Pionner KEH2700R model oto teyp gasp edilmiştir" ibaresini karakolda imzaladım. hala bulunmuş değil
    anlamadığım tek şey şu kafası çıkabilir bir sistem bu torpido da kafası duruyor hırsız gelip geri kalan (sabit mekanizma) yı almış götürmüş ne işine yarayacaksa kafası bende duruyor gerisi yok

rica etsem bu hırsız; gerisini ne yapabilir?, nereye satabilir?, ben nerden bulabilirim?

eğer "Konu yanlış yerde açmışsın" diye düşünürseniz teyp tamir eden arkadaşlar yardımcı olabilir diye düşüyorum ve elinde bu modelin aynısından varsa satın alabileceğimi bildirmek istedim!!!!

saygılar

• Hocam o adam onu satacak bir yer emin ol bulur onun için problem değil zaten genelde şebeke oluyor bu tip insanlar adam senin malını çalmadan önce satıyor Allah bilir müşterisi hazırdı çok çok geçmiş olsun .
  • dostum olay çok basit..kendinden yola çık mesela.
    sen bu teybin geri kalan kısmını almayı düşünüyosun değil mi..al işte sana satacak bir yer.tabi kitabına uydurarak..
    ya da sen bulamazsan teyibin kalan kısmını,ne yapcaksın kafasını.satacaksın tabiki.bu şekilde piyasada dünya kadar teyip kafası var..

yani anlıycağın çıkma kafa olayı hırsıza engel deil..

allah yemeyi nasib etmesin hiçbirine.
  • Amin ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.