Şimdi Ara

ps2 hastası arkadasım var yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar... bir arkadasımda kalın kasa ps2 var ama tutturdu ince kasa ps2 de alacagım diye.oysaki kalın kasalı olan ps2 sinde hiç bir sey yok gayet saglam ama arkadas ps hastası ne yapsın alsın mı?

cevaplarınızı bekliyorum.....

• tank kasa die boşuna demiyorlar..hiç bir sorunu yoksa aynen devam etsin bence..

birde konu yanlış yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerkan -- 24 Mart 2007; 23:27:39 >
  • arkadaşım birincisi xbox forumu burası yanlış yere açmışsın konuyu..ikincisi arkadaş aşırı saçmalıyor ve üçüncüsü alınma ama konu açmaya değer birşey değil bu..
  • Alır,sonra üzülür. Benim gördüğüm tüm ince kasalar dvd seçiyor, bunun aksi olarak da tüm kalın kasalar ne taksan okuyor :) Acaip bir durum. Bence değiştirmesin.
  • Ben ikisinide kullandım slimden daha memnundum daha hızlıdır slim cd seçme olayıda yok onun hatta mormuş beyazmış ne takarsan okur kalın kasa okumuyodu bende tabi sonra hepsi ( PSP de ) el ele verip voltranı ( XBOX 360 ) oluşturdular yani hepsini sattım kıydım hepsine ve 360 aldım ama bencede kalında bir sorun yoksa gerek yok ha yer kaplamasın diye alıyorsa bırak alsın gerçektende yer kaplamıyo roman gibi mübarek ha birde gökhan sana bir pm ve mail atmıştım noldu ya cevap bile vermedin aşkolsun ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.