Şimdi Ara

PS3 ile ilgili sorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazın aranıza katılıcam SYD'den 500 GB Super Slim PS3 almayı düşünüyorum PS4 için maalesef bütçe yok

Gelelim soruya

-Evimde Samsung UE46ES6140 LED LCD Tv'im var 117 cm ekrana sahip. PS3 aldığımda HDMI ile birlikte kullandığım takdirde görüntü kaybı yaşarmıyım ?

Televizyonumun linkiburada.

Cevap vericek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim yazın PSN'de görüşmek üzere

• PS3'te en iyi görüntüyü HDMI'dan alırsın zaten. Televizyonda çok güzel.

PS3 ile de, PS4 ile de tam verim alarak kullanabilirsin bu televizyonu.
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    Bu kadar hızlı cevap bulucağımı zannetmiyodum açıkçası bi kaç hafta evvel xbox almayı düşünüyodum ama PS3 ve exclusive oyunlar fazlasıyla ilgimi çekti

Cevabın için çok teşekkür ederim dostum yakında görüşmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bado1

Bu kadar hızlı cevap bulucağımı zannetmiyodum açıkçası bi kaç hafta evvel xbox almayı düşünüyodum ama PS3 ve exclusive oyunlar fazlasıyla ilgimi çekti

Cevabın için çok teşekkür ederim dostum yakında görüşmek üzere

DH'de her zaman hızlı cevap gelir.

Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun. Görüşmek üzere.

Bu arada hep derim: Dostlar, aklınızdaki her soruyu, her zaman çekinmeden bana PM atarak sorabilirsiniz. Yıllardır burada severek cevaplıyorum.

• Hocam bende de lg smart led tv var 132cm altın uçlu hdm kablo ıle bagladım daha dogrusu aldıgımda yanında verdıler kabloyu bagladım goruntu gayet net canlı bırde televizyonu oyun moduna alınca daha iyi oluyor
  • Apotheek A kullanıcısına yanıt
    Aaaa cidden merak ettiğim bi konuydu Oyun moduyla görüntü kaybı yaşıyomuyuz çünkü benim televizyonumda olabilir diyo ? :O
  • Hayır aksine oyun moduna aldıgım zaman goruntuler daha akıcı ve canlı oluyor bir sorun yasamadım goruntu acısından
  • Apotheek A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.